Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tą propagandową akcję pisowców, którzy wykorzystali grafikę Ekateriny Glazkowej, w sposób który oburzył samą autorkę grafiki, która jest osobą pro-choice? Otóż autorka... darowała licencję dla Ogólnopolskiego #strajkkobiet do swobodnego korzystania z jej dzieła na rzecz kontr-kampanii OSK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama autorka życzy powodzenia protestującym i zapewnia, że jest z nimi. Teraz każda i każdy z was może wydrukować i dystrybuować nowe plakaty, niech się poniesie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #ruchosmiugwiazd #protest #strajkkobiet #plakat #grafika
grubson234567 - Pamiętacie tą propagandową akcję pisowców, którzy wykorzystali grafik...

źródło: comment_1611662076m625SMWv80gotEIpseMW2G.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@grubson234567: ja serio jestem ciekawy ile #!$%@? w te billboardy fundacje tzw. "pro-life" bo #grudziadz co druga ulica zasrana.

Mogli przeciez te pieniadze przeznaczyc na pomoc rodzicom dzieci z wadami genetycznymi lub ciezko chorymi ktorzy zdecydowali sie jednak nie usuwac ciazy... oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: To znaczy nie wiem czy się rozumiemy - z tego co ja słyszałem - ta Rosjanka (?) autorka po prostu rysuje takie rzeczy na stocka i każdy może sobie to kupić i tyle. Tak zarabia. No i niestety jakieś katoszury sobie to kupiły na bilbordy tyle.
  • Odpowiedz