Wpis z mikrobloga

O kurde, w TVP zaczęli brać bardzo srogie piguły. Mówią, że lewica chce wymordować wszystkich, bo nie uznaje praw człowieka i jest antyreligijna, a prawa pracowników to tylko przykrywka dla złej ideologii... eutanazjo-aborcji!!!!
I wcale nie chodzi o uśmierzanie cierpienia, a o zwykłe mordowanie ludzi w imię gender xD
A na poparcie tych tez podają jedną głupią wypowiedź posłanki Lewicy.
Więc drogi wyznawco Kaczogrodu, bądź czujny wobec wroga narodu xD

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekaztvp #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne #tvpis
Pobierz PoteznaDukielka - O kurde, w TVP zaczęli brać bardzo srogie piguły. Mówią, że lewica ...
źródło: comment_16116569225mITqfMc0k0hiFtrhojUXA.jpg
  • 5
@PoteznaDukielka: Jaka to wypowiedź, i czyja? Możesz przytoczyć?

W ogóle to ciekawe, że "katolickie" portale tak bardzo skupiają się na straszeniu "cywilizacją śmierci", a zgubiły gdzieś dobrą nowinę i mówienie o zbawieniu i wymodleniu sobie Królestwa Bożego, które jest "nie z tego świata".

Ostatnio małopolska kurator oświaty postuluje, żeby uczniom dawać dodatkowe punkty na świadectwie za napisanie antyaborcyjnego wiersza lub nagranie antyaborcyjnej piosenki.
Jeden z internautów odnoszących się do tego napisał
@PoteznaDukielka: Spytałem o "głupią wypowiedź posłanki Lewicy". O którą posłankę Lewicy chodziło, i co ona dokładnie powiedziała, co się tak nie spodobało pisowcom.
A na strony TVPiS nie mam ochoty wchodzić, żeby nie nabijać im statystyk. :)
@Trojden: nieważne czy oni to robią świadomie czy nie to jest taktyka stara jak świat pod tytułem "a u was murzynów biją" czyli odwracamy uwagę od realnych problemów. Świat, gospodarka, ekonomia, przyroda, relacje międzyludzkie to wszystko jest zajebiście skomplikowane i nie oczywiste. W ostatnich latach media szczególnie narodowe zradykalizowały się, stały się kanałem obrzydliwej propagandy. Zamyka to ludzi w bańce informacyjnej, odciąga od realnych problemów, i wyrządza naprawdę ogromne szkody w
@Trojden: Dobra, zrozumiałem że chodzi Ci o art. TVP xD
Chodzi oczywiście o tą wypowiedź Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej:
https://www.tvp.info/51923562/rozstrzelali-chrzescijan-w-etiopii-poslanka-lewicy-malgorzata-prokop-paczkowska-po-co-kosciol-sie-tam-wpakowal-tvp-info

Nie znalazłem oryginału, bo głównie o tym piszą pisowskie media. Jedynie, co mi się też udało ustalić, to to, że ona za ten wpis przeprosiła, a Lewica wyciągnie jej konsekwencje dyscyplinarne.
- https://www.rp.pl/Polityka/210129742-Po-co-Kosciol-sie-tam-pakowal-Poslanka-Lewicy-przeprasza-za-komentarz-o-masakrze-w-Etiopii.html