Wpis z mikrobloga

  • 1
@greedy_critic nie chcesz czegoś oglądać? Zablokuj tag
A jeśli chodzi o baseny to na szczęście powoli coraz więcej osób zaczyna rozumieć dlaczego czasem nazywa się łaźniami publicznymi
  • Odpowiedz
wyrażać dezaprobate


@Thachii: no to chyba nie czytales tych wpisow, skoro to co tam sie dzialo nazywasz "wyrazeniem dezaprobaty".
Tam wybilo szambo najczystszej (heh) wody, jakies proby stalkingu, jakies grozby ze hurr durr twoim starym i uczelni sie to nie spodoba, plus nieuzasadniony hejt (nie lubie tego slowa) na wszystko i wszystkich..

Wyrazenie dezaprobaty, to jak w temat o kotach wejdzie psiarz i powie ze fajno, ale koty klacza wszedzie, nie sa przyjacielskie i kto to widzial zeby walic do kuwety. A nie nazwanie wszystkich kotow #!$%@? osranymi siersciuchami, ich wlascicieli #!$%@? bezmozgami trzymajacymi takie cos w dumu i ze najchetniej to bys wszystkie
  • Odpowiedz
@Thachii: zastanawia mnie trochę twoje rozumowanie, nikt tego nie pisał ale stwierdzasz że twoje poglądy są teraz niemodne (nie wiem jak to wygląda w statystykach ale patrząc na to kto rządzi krajem i to co widać głównie w internecie ale nie tylko konserwatywne poglądy są od dłuższego czasu w polsce popularne) mówisz o kompleksie polskości o którym nikt nie mówił i pisałeś o oburzeniu kobiet którego również nie było w
  • Odpowiedz
@Thachii: tylko ze nieakceptacje mozna wyrazac jak cywilizowany czlowiek, albo jak troglodyta. Patrz moj komentarz wyzej.
Nikt po tobie nie bedzie jezdzil, jesli napiszesz ze cos ci sie nie pdooba, ze wg ciebie jest #!$%@?, dziekuje pozdrawiam i ewakuujesz sie z watku.
Ale jesli zostawisz tam szabo, bedziesz wyzywal wszystkich dookola, #!$%@? trykasy i fikoly, zeby udowodnic jak bardzo to jest #!$%@? i ze ty masz racje, a reszte powinni
  • Odpowiedz
wasz


@Thachii: co najwyzej moj, bo nie identyfikuje sie z zadna grupa, a i w dwoch (czy wiecej) osobach nie wystepuje.

I nie piszemy raczej o pogladach, a o sposobach reakcji na cos co tobie/mi/nam sie nie podoba, czego nie akceptujemy, tudziez nie lubimy.

Mozesz zachowac sie jak czlowiek, albo jak zwierze, w tym drugim wypadku licz sie z konsekwencjami.
  • Odpowiedz
A jak ktoś eksponuje swojego mikrobeniza pod prysznicem na basenie


@greedy_critic: a jak mam takiego do kolan to nie mogę, czy mogę? A bardziej serio, to są baseny gdzie nie ma zasłonek i co zrobisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze co ty za głupotę pociskasz, ktoś kto studiuje ma reprezentować wyższy poziom, pochodzimy z takiego, a nie innego kręgu kulturowego gdzie nie pokazuje się publicznie cycków ...
  • Odpowiedz