Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Pamiętaj, jeśli nie chcesz podziwiać obwisłych worów zakompleksionej mirabelki, to jesteś świętojebliwym prawiczkiem. A jak ktoś eksponuje swojego mikrobeniza pod prysznicem na basenie, to masz mu dziękować że jest taki postępowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopowychjulek #julka #p0lka #logikarozowychpaskow
greedy_critic - Pamiętaj, jeśli nie chcesz podziwiać obwisłych worów zakompleksionej ...

źródło: comment_1611642654fTzgfKvFIEgCov3BzKKSmh.jpg

Pobierz
  • 63
@Thachii: Po co? A porownanie? Przecież według Ciebie, normalne atrakcyjne laski wypadają na korzyść w kontrze do instadupeczek. Niech sobie instagram żyje i świeciświęci sztucznizna i atencją.
A tak na marginesie. Skąd zdjecia tamte ładne i naturalne były? Aby nie z insta?ʕʔ
@Thachii: Widzisz, ja mam zupełnie inne podejscie do instagrama. Dla mnie to medium dające możliwość wyżycia się ludziom, którzy mają jakieś zapędy estetyczne (pomijam tutaj fakt, że dla każdego co innego jest estetyką), czują potrzebę ekspresji obrazkowej, w przeciwieństwie do osób, które najlepiej czują się w formie pisemnej. Nie oglądam tam rzeczy, które mnie nie interesują, więc dziewczyny wstawiające swoje gołe tyłki płyną rownolegle do mojej rzeczywistości, w ogóle się z
@Thachii: Cóż, ciało zawsze niesie jakaś seksualność, bo takie jest z natury rzeczy. Natomiast o to co wulgarne a co nie, można się sprzeczać w nieskończoność. Kiedyś "Śniadanie na trawie" było skandalizujace, albo portret kobiety, która swobodnie siedzi na krześle (w pełnym ubraniu), i delikatnie opiera usta na dloni.
@greedy_critic: ale co jest nieprawdziwego w tym komentarzu?
Nie chcesz - nie ogladasz. Zobaczysz przypadkowo - olewasz temat. W obu wypadlach dajesz odpowiednie tagi na czarno i #!$%@?.

To o czym pisze tam rozowy, to problem typow ktorzy koniecznie musza wejsc i skomentowac, hurr durr nie chce tego ogladac, ale bede sral po wpisie i wszystkich dookola, jak ja to bardzo nie chce ogladac, jakie te cycki sa/nie sa, itd itd.