Wpis z mikrobloga

Chłop który obrażał i gnębił psychicznie pracownika, którego później prawdopodobnie zwolnił po zalewaniu chudziaka, wrzucił nowy odcinek z terivy i o dziwo odblokował komentarze, ale niestety shadowban jest. Uczy się od najlepszych, natomiast Łukasz ma jeszcze jakiś poziom w przeciwieństwie do tego Sławomira. Co to wyprawiał na odcinkach z zalewania można podciągnąć pod jakiś mobbing i gdzieś zgłosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze śmiechłem mocno jak oglądałem jego bronienie Ł.B. oraz stwierdzenie, że to jego budowa (Sławomira) i on może robić na niej co chce (w kontekście tego gdy ludzie mu zarzucali brak szacunku do pracownika). Później nagrał jeszcze kilka odpowiedzi żaląc się o "hejty" przy tym dalej nie widząc swojego problemu.


#lukaszbudowlaniec #slawomirbudowlaniec
  • 8
  • Odpowiedz
@JanPatus: ten typek to jest taki żałosny że szkoda słów, przy zalewaniu specjalnie darł mordę i wprowadzał negatywne emocje, żeby filmik mu ciekawy wyszedł. O ile w przypadku lukasza budowlańca takie sceny wychodziły naturalnie i ludziom się nawet podobały tak tutaj widać, że wszystko robił pod publiczkę. tak jak napisał kolega wyżej - nie nabijajcie dzbanowi wyświetleń
  • Odpowiedz
@kwmd: jeżeli to ma tyczyć mnie to ochłoń chłopie - nie jednemu psu burek... a ten o kim teraz mówicie to jakiś desperat, albo nie ogląda tego co wrzuca albo nie zdaje sobie sprawy, że zachowuje się znacznie poniżej jakichkolwiek standardów, po prostu prostak i cham tak w dwu słowach...
  • Odpowiedz
Tak sobie paczam na te filmy Sławomira budowlańca i stwierdzam że u Łukasza B. To na budowie był chociaż pożądek. A u Sławomira wygląda jak by w trakcie prac jebli robotę i poszli do domu.
  • Odpowiedz