Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: Osoba religijna z założenia musi być konformistą.
Może łatwiejszy przykład, byś zrozumiała.
Masz kodeks drogowy i max prędkość na drodze to 140km/h na autostradzie.
Ja jednak uznaje, że mam dobre auto, duże doświadczenie i jadę 200.
Według twojego rozumowania nie łamie prawa.

Pamiętaj, że w religii powinnaś dążyć do życia unikając grzechów a nie świadomie je popełniając. Inaczej, na spowiedzi nie musisz dostać rozgrzeszenia, szczególnie jak powiesz, że się nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oszty: jak widzę plakaty robione przez chrześcijańskie organizacje z cytatami nawołującymi do mordowania gejów albo amerykańskich baptystów odrzucających na podstawie Biblii teorię ewolucji to się nie dziwię że zakazywano czytać Biblii. Ludzie są po prostu głupi, a oczytani głupi ludzie są niebezpieczni.
Dogmaty są niezmienne. Zależnie od sytuacji na świecie kładzie się nacisk na nieco inne aspekty i politykę, ale też zależnie od regionu. Np. w Azji chrześcijanom zakazywano kłaniać się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: Jaki ad personam?
Realnie się pytam po co chodzisz do budynku słuchać bredni ludzi których nie uznajesz?

Na razie to ty wyjeżdżasz z jakimś gimboateizmem sama używając jakieś xd przy braku argumentów za swoimi głupotami bez sensu.

To, że państwo jest świeckie to akurat plus choć to akurat minus dla ciebie gdyż inni grzeszą bez konsekwencji.

To jest zawsze zabawne jakimi niewedukowanymi hipokrytami są osoby religijne jak ty które można
  • Odpowiedz
@m0rgi: jesteś nieprzyjemnym trollem i nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie bez insynuacji i umniejszania, szkoda mi na ciebie czasu.
  • Odpowiedz
@extra_virgin: "Sakrament Dojrzałości" to bardzo dobre określenie.

Bierzmowanie to najgłupszy i najbardziej nielogiczny sakrament w KK, w dodatku obwarowany podpisywaniem oświadczeń, zbieraniu pieczątek za spowiedź, pisaniu listów do Biskupa itp. żeby jakiś stary dziad wam na końcu namazał znak krzyża na czole. Ten sakrament uczy dojrzałości - dojrzałości do tego, że po otrzymaniu bierzmowania mało kto jeszcze chce mieć wspólnego z kościołem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tino:

Hheszki, śmieszki, ale kiedyś może dziecko zrozumiesz, że powstrzymywanie się od alko, używek i przede wszystkim bzykania z przypadkowym rapszlem wyjdzie Ci na lepsze od heheszków na temat Kościoła. Matka Ci kazała? To idź pod galerię czy tam sklep, udawaj, że byłeś, wydrukuj u kumpla pokwitowanie i podpisz podpisem prokurator dziury w dupie, to będziesz miał po bierzmowaniu w familii, zią. Taki jesteś elo, pro i do przodu, to bądź
  • Odpowiedz
@aceXgod: A co to znaczy "w tej" tępy lewusie? A czym się różni chrześcijaństwo (ze wszystkimi jego odłamami) od judaizmu, islamu i innych wysrywów? (pomijając stopień zidiocenia społeczeństwa, tu chyba islamiści plasują się na pierwszej pozycji). Niczym. Więc nie kłap tym lewackim dziobem, że "w tej", tak jakby w innych tego nie było.
  • Odpowiedz