Wpis z mikrobloga

@dentedileone: na skrzyzowaniu prosto, na przejsciu dla pieszych ręka w prawo i na chodnik i przejazdem rowerowym po upewnieniu sie ze mozna do celu.

czy legalnie nie wiem, ale ja bym tak pojechal.
  • Odpowiedz
@radziol88: jak dla mnie prosi się to o potrącenie wiekszosc w aucie tego nie ogarnie i rypnie opke. juz bezpi czniej by bylo dla mnie jechać dalej prosto po skrecie w lewo ulica i wjechać pierwszym bezpiecznym wjazdem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dentedileone: najbezpieczniej dla rowerzysty jest:
Skręcić w lewo i jechać DDR tak jakbyś chciał w dół odkrytą. Zawrócić. I już na przejazd. Albo jak pisze @Hipodups.
Ja bym robił takie manewry. Ale jak powinno być zgodnie z przepisami, to nie wiem.
  • Odpowiedz
jak dla mnie prosi się to o potrącenie wiekszosc w aucie tego nie ogarnie i rypnie opke.


@Hipodups: kiedy ją rypnie? Będzie od razu z lewej, a potem ma bezpieczne miejsce między obszarze wyłączonym z ruchu
  • Odpowiedz
@radziol88: obszar wylaczony z ruchu jest bezpieczny tylko na papierze. widocznie zbyt malo jezdzisz skoro nigsy Cie nie wyprzedzano na slrzyzowaniu gsy oboje skrecaliscie w lewo. Tutaj dochodzi element w sumie zawracania. ja bym tak nie pojechal. lubię moje zdrowie i kosci, szczegolnie gdy są cale.
  • Odpowiedz