Wpis z mikrobloga

@Marcvebvc: floyd go nie mógł wcześniej skończyć bo nie ma mocnego uderzenia. Ja tez widziałem te walkę, awet 2x. Widziałem tez wywiad z Floydem po walce i mówił, ze 2 ostatnie rundy to próba ustrzelenie Conora. Wcześniej próbował go zmęczyć.

Natomiast z Floyda taki emeryt, ze non stół trenuje, nawet teraz. Ale spoko, jak nazywasz kogoś kto miał rok przerwy od walk emerytem to nie mamy co gadać.

Druga sprawa- przecież
Emeryt zdeklasował conora, gdyby nie byli ugadani to mógłby go rozwalić w pierwszej rundzie albo drugiej, tylko że taka była kasa że nie było sensu. Nie był zagrożony nawet przez minute.


@Marcvebvc: bzdura. I jeszcze teorie, ze byli ugadani hahaha. Tak szczególnie w pierwszych 3 rundach byli ugadani, gdzie conir wygrywal na punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdź sobie karty sędziowskie i zejdź na ziemię
w walkach wieczoru masz 5 rund xd?


@Marcvebvc: tak, w walkach wieczoru w UFC masz 5 rund. Sprawdź sobie. Wprowadzili to pare ładnych lat temu.

Chyba e tych mistrzowskich a ostatnia runda wygląda jak walka żuli.

Zobacz sobie walki w niższych kategoriach wagowych. Np walki holowaya i powiedz mi, gdzie tam widzisz walkę żuli.
Zobacz sobie walki miocica i comiera w wadze ciężkiej i pokaz mi, gdzie tam w 5 rundzie
miałeś już wczoraj popis umiejętności bokserskich conora, zobacz sobie ostatnie rundy z Floydem gdzie rusza się jak dziwka już w 10 rundzie nie ma siły rąk trzymać.


@Marcvebvc: No właśnie zobacz sobie pierwsze 2 rundy i karty sędziowskie. Nie masz pojęcia to się zwyczajnie nie wypowiadaj. Conor ma bardzo dobra stójkę. Porier okopał mu łydkę przez co tez nie mógł się już ta poruszać. Polecam obejrzenie wywiadów i konferencji prasowej.

W
nazywam go emerytem bo ma 40 lat i jest daleko od swojej prime formy ale nie jesteś za bystry żeby to wylapac


@Marcvebvc: bla bla bla. Co z tego ze ma 40 lat? Lał wszystkich topowych bokserów tak samo. I nie - w ale nie był daleko od swojej prime formy. Ty chyba jego walk na oczy nie widziałeś
@Marcvebvc: to nie ja jestem fanboyem. To ty jesteś fanboyem bo przeklamujesz fakty co ci udowadniam za kazdym razem.

jak floyd zaczął boksować od 4 rundy bo walka by trwała 5 min xD

Polska język trudna? Napisz po polsku. Floyd boksował od podatku, obejrzyj walkę, bo chyba widziałeś jedynie skrót xD

jesteś zwykłym fanboyem co zrobiłby laskę conorowi jakby go spotkał

Ty zrobiłbyś łaskę całemu rankigowi bokserskiemu w top 10 (