Wpis z mikrobloga

@tryb_graficzny: Nade mną remont mieszkania trwa od roku. Wiercenie o różnych porach, w godzinach 8-21, ale najczęściej w godzinach, w których akurat musiałam włączyć mikrofon.

Każdy kiedyś robił remont, jasne. Ale i trzeba się liczyć z tym, że nie jest się samemu w bloku i dla sąsiadów może być uciążliwe codzienne słuchanie wwiercania się w beton.
  • Odpowiedz
Polaczek to jest strasznie roszczeniowy i nie rozumie ze ktoś musi mieć remont. W środku dnia nie ma zakazu robienia remontu. Ha tfu


@Janusz_z_Rivii: polaczek to jest strasznie roszczeniowy i egocentyczny. jak dwulatek, który MUSI mieć coś teraz. Zamiast się dogadać i kucie/wiercenie robić np 16-18 to będzie #!$%@?ł po jednym otworze, co godzine. Bo może, bo zapłacił za mieszkanie a myśli że kupił #!$%@? pałac
  • Odpowiedz
rozwiązaniem mogą być dobre słuchawki ale takie kosztują więcej niż minimalna robaków


@JanuszSraczek: nie pomogą. Nawet najlepszy ANC nie da rady przy udarze u sąsiada obok. Sam mam jabra evolve 85 i wiem co mówię

Jak typ ma robić remont przez 2 godziny dziennie


@Janusz_z_Rivii: ja mówię o robieniu najgłośniejszych prac w konkretnych godzinach, np 15-18, a nie wierceniu po jednej dziurze co godzine, z przerwą na browara
  • Odpowiedz
@tryb_graficzny: Znak czasów, Stąd upadek związków. Dzisiaj każdy uważa się za pępek świata i jego potrzeby są najważniejsze. Ja rozumiem sąsiedzie że musi pan zrobić remont i gdzieś mieszkać ale mój syn ma szkołę! Czego pan nie rozumie?
  • Odpowiedz
  • 2
@tryb_graficzny POTĘŻNY inwestor robi remont klatki w bloku z wielkiej płyty bo polak robak nie szanuje swoich pieniędzy zapłaci 500tys za kawalerkę w bloku z płyty bo w stylu Glamour zrobiona.
  • Odpowiedz
@tryb_graficzny: Ech, niby śmieszne, ale... U mnie sąsiad robił remont od kwietnia do grudnia, głównie w godzinach przedpołudniowych. Nie hałasował niby cały czas, ale codziennie obowiązkowo przynajmniej godzinę powiercił, ja pracuję zdalnie, przy czym większość tej pracy polega na gadaniu na skajpie, i już pomijam fakt, że nie mogłam się skoncentrować, ale przeprowadzenie rozmowy i profesjonalne zachowanie przy takim hałasie to jakiś hardcore.
  • Odpowiedz
  • 8
@janeeyrie od ponad 5 lat pracuje w domu. Byłem świadkiem najróżniejszych rzeczy w środku dnia - imprezy, pożary, grube inby z policją, remonty, płaczące dzieci, grzeczne pieski, a najgorzej jest latem, gdy w ciągu dnia masa dzieci biega i krzyczy pod oknami. Przeszkadza mi to wszystko, ale... Tak po prostu jest. Nie mieszkam w domku w lesie, no i co ja mogę. W godzinach pracy hałasy przeszkadzają mi, bo pracuję, a
  • Odpowiedz
niestety śmieszki śmieszkami ale miałem wątpliwa przyjemność podczas największego lockdown'u przeżyć pełny remont mieszkania przy pracy z domu. Wielokrotnie miałem ochotę tą wiertarkę wsadzić mu w dupę i odpalić gdyż jednostajne wiercenie cały tydzień od 8-16 doprowadzał mnie do szału i nie można było wtedy nigdzie wyjść uciec z tego piekła. Oczywiście nie miałem żadnych pretensji do ludzi którzy to robią bo taka ich praca lecz na sam efekt. Więc idąc do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
heheszki ale jest to teraz problemem. wiele osób pracuje z domu i ciężko jest wytrzymać jak sąsiad sobie remoncik robi akurat

@haxx: fajnie fajnie, ale niektórzy się wprowadzili do nowego mieszkania i chcieliby zrobić remont, a korona szaleje już prawie rok. Taki urok życia w bloku i trzeba się z tym liczyć.

U mnie na osiedlu chyba było kilka takich przypadków i były gównoburze na grupie facebookowej. Tak samo było
  • Odpowiedz