Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie się wiecznie srają o te pirackie serwery? Sam gram na globie od roku ale nie widzę nic złego w graniu na jakimś prywacie, a nawet rozumiem część ludzi bo płacenie za grę w nieskończoność do dzisiaj uważam za ponury żart. Gdyby priwki były bardziej stabilne i mniej zależne od widzimisię twórców to też bym lał na globa.
W rok zapłaciłem Blizzardowi łącznie z BfA i shadowlands jakieś 1000 zł i nawet po takim czasie jedyne czym Blizzard mnie wynagradza to jakiś bezużyteczny mount.
Spóźnicie się pół godziny z opłatą i dla panów twórców nie będzie miało znaczenia czy grasz 2 miesiące czy 15 lat bo potraktują cię tak samo.

Grać w to lubię ale wieczna beka z ludzi którzy bronią ten pozal się Boże blizard.

#worldofwarcraft #wow #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 17
  • Odpowiedz
@korporacion Grałbym na globalu gdyby nie to że mam mało czasu na granie, godzina max półtorej co drugi czasem trzeci dzień, i troszkę więcej w sobotę, dla mnie bez sensu wydawać kasę na abonament żeby sobie pograć parę godzin w miesiącu. Dlatego gram na prywatnym serwerze i dla mnie jest to spoko rozwiązanie.

@rodzynkowy_swir
Tak żeby uzbierać na tokena pewnie trzeba niewiele czasu, ale do tego trzeba mieć chociaż jedna dobrze wygerowana
  • Odpowiedz
@rodzynkowy_swir i na takim ilvl bez problemu grając po parę godzin w miesiącu jesteś w stanie uzbierać na token? Zdradź swój sposób, to może się przeniosę a globa skoro to takie banalnie proste :)
  • Odpowiedz
@korporacion: zaraz wyjdzie TBC, za 3-4 lata wotlk i privy opustoszeją bo 13€ na 30 dni to żadna kasa a koszty dodatków co parę lat odpadają

A kto wie - może nawet wejdzie abonament na zalogowane godziny jak w Azji (wątpię bo Activision, ale kto wie)
  • Odpowiedz