Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@markov90: Uważam że Owca jak najbardziej może być naturalem. Są ludzie z o wiele lepszymi wynikami siłowymi czy sylwetkami a są testowani 4-6 razy w ciągu roku bez zapowiedzi. Tylko Polska jest takim zajebistym narodem że zamiast kibicować powie że to kłamca i niemożliwe bo oni chodziło na siłownie i nic efektów nie mieli. #!$%@? nie macie efektów to znaczy że coś robicie źle, około 70% z nas będzie odpowiadało tak
@lycha911: A ciśnienie o dziwo nigdy nie miałem wysokiego, tydzień przed zawodami musiałem dostać od lekarza zaświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach, rano brałem clen, a wszystko było ideanie, cisnienie, puls, temperatura.
@lycha911: Wiem co to jest, ale po co mi znać wynik z maszynki która i tak nie jest w 100% dokładna albo po co mam płacić za dexa skan żeby tą wlasnie cyferkę zobaczyć. Celem jest dociąć tak żeby być najbardziej pochlastanym i tyle.
@markov90: Nie znam jego historii, nie mam pojęcia szczerze mówiąc.

Jednak z faktu że KSW jest federacją bez testów antydopingowych, najlepiej w Polsce, jak nie Europie opłaca zawodników, a do tego Szymon chce się rozwijać i wbić do czołówki światowe i UFC, to myśle że czymś tam się dopinguje.

I to mu nie umniejsza według mnie, w każdym sporcie liczy się progress, to jest to co trzyma nas w grze.
@Lewusx: oczywiscie ze nie umniejsza, doping jest dla ludzi, szczeoglnie dla profesjonalnych sportowcow. po prostu ostatnio w wywiadzie, pytany o branie sterydow, zaprzeczyl. i wkurza mnie ta hipokryzja. dla mnie doping powinien byc oficjalnie dozwolony
@markov90: Ooo, tego wywiadu nie widziałem, ale również bardzo denerwuje mnie takie coś, nie wiem skąd to się bierze ale to są Ci sami ludzie którzy mówią że doping to tylko dodatek, mały procent sukcesu, tak żeby sobie przypisać sukces w 100%. Z takimi nawet nie rozmawiam, a jak ja powiem swoje zdanie to się #!$%@?ą.