Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się sytuacja, gdy byłem wc00rviony na tindera bo ostatnie dwa spotkania to był niewypał. Dziewczymy tak obrabiały zdjęcia w photoshopie, ze na apce 7-8/10 a w realu 4-5 XD no i na trzecie spotkanie poszedłem już na to przygotowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) ugadalem się z ziomeczkiem, ze jak będzie #!$%@? to pisze mu na messengerze a on do mnie dzwoni XD no i słuchajcie, spotkałem się z tą dupką, ta była 5, no max 6 na 10, ale miała tak nudny i anemiczny glos, ze z minuty na minutę dostawałem #!$%@? XD weszliśmy do knajpki, zajęliśmy miejsca, kelnerka podaje menu, pisze do koleżki a on nic XD próbuje sztywno cały czas, siedzimy już prawie 10 minut, kelnerka podchodzi czy się udało zamówić, ja pale głupa i mówię, ze jeszcze chwila. Laska tez już trochę zdezorientowana czy jestem jakiś #!$%@? czy co. No ale mija chwila i nagle słyszę: DRYŃ DRYŃ ( ͡° ͜ʖ ͡°) odbieram, mówię, ze tak tak mogę rozmawiać, samochód aktualny i przepraszam koleżankę z tindera, ze ważny telefon i muszę na chwile wyjść i odebrac XD wziąłem kurtkę, wyszedłem, pośmieszkowałem z ziomeczkiem i szybkim krokiem niczym Korzeniowski udałem się do swojej fury. Trochę mi się jej nawet szkoda zrobiło, typiarka usunęła badoo po „spotkaniu”, a mieliśmy kilku wspólnych znajomych (sic!). No ale mam #!$%@? na opinie jakiś lamusow, a dla koleżanki mam nadzieje, ze to była dobra lekcja, ze nie warto oszukiwać.
Ps kolezka nie odbierał bo akurat srał XDD
#tinder #wygryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 24
@PolskiHusarz: zabolała dupka, ze mogę sobie przebierać w parach i spotykam się tylko z laskami 7/10+ a spermiarz husarz jedynie może poczuć to co ja zakładając fake konto chada? No ale nie martw się, może jakiś gabaryt się tobą w końcu zainteresuje przegrywie. Kończę z tobą dyskusje bo nie widzę sensu pisać z osoba, która nie umie się sensownie wypowiadać tylko od razu obraza rodzine, a jak chcesz dalej podyskutować to
mogę sobie przebierać w parach i spotykam się tylko z laskami 7/10+


@Krzysiek-11: i dlatego siedzisz na portalu dla przegrywow xd seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym srednio z ta laska 7/10 z twojeg wpisu xd jak musiales angazowac kolege aby sie zwinac ( ͡° ͜ʖ ͡°)