Wpis z mikrobloga

#hbogo nie działa u abonamentów orange stacjonanrych... HBO właśnie zmieniło coś na ich stronie i wcześniej wybierałem "orange telewizja" a teraz nie ma tej opcji i nie moge się zalogować bo jest "operator nie może zidentyfikować twojego abonamentu"
Do wyboru jest tylko "orange"... a samo "orange" tak jak wcześniej jak zrobili opcje "orange telewizja" nie działało i nadal nie działa!
Co robić? jak żyć?
do kogo pisać reklamacje? #orange? czy #hbo?

Dlaczego nie ma opcji "orange telewizja" i dlaczego jeszcze jakis czas temu (może z rok temu albo wiecej) wszystko działało jak wybierało się samo "orange" potem zrobili tą opcje "orange telewizje" teraz to skasowali i już kompletnie nie działa :/ nie można się zalogować!!! AAAaa
Znajomi mają to samo i na starych sprzętach gdzie są zalogowani im to działa, na nowym telefonie się juz nie mogą zalogować WTF!!!
Pobierz kolotego - #hbogo nie działa u abonamentów orange stacjonanrych... HBO właśnie zmieni...
źródło: comment_1611350528l8TmDSmDtfYlwmBvlYfPyR.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: ją miałem w INEA ale przeszedłem do Plus'a z HBO. I pewnego dnia rzucili mi maila że nie używane konto mi wrzucą w czasowe czy coś. Oba tego samego maila obsługiwały.
No i te asy zrobiły to tak, że teraz muszę się logować dodając do maila .tmp
@OrangeEkspert: nie, ale napisało do mnie dużo osób na priv, że maja to samo, pisali do Was i czekają na załatwienie sprawy, niektórzy zgłosili się wiele dni temu, ja późno zauważyłem, że przestało działać bo nie używam hbogo aplikacji zbyt cześto.
Może dacie jakieś jedno rozwiązanie dla wszystkich co uzdrowi sprawę? albo przywrócicie login "orange telewizja" bo wtedy działało...
@OrangeEkspert: może wiecie dlaczego login i hasło poprawne a jest komunikat "operator nie może zidentyfikować twojego abonamentu" tak było jak przypadkowo ludzie wybierali innego operatora niż orange, a teraz tak jest przy "orange"