Wpis z mikrobloga

Byłem w oddziale NBP wpłacić 8,75 kg bilonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (poprzedni wpis tutaj). W puszce było dokładnie:




Jak wyglądała wizyta?
Wszedłem do głównego holu NBP i stała tam maszyna. Jak działa jest pokazane na tym filmie. Zacząłem stopniowo przesypywać monety z puszki. Akurat przyszła regionalna telewizja i zaczęła mnie nagrywać do materiału o NBP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obok stała pracownica i się mi przyglądała. Jak pojawiła się telewizja i zaczęła mnie nagrywać, to przyszedł też prezes placówki i wszyscy stali obok mnie i się przyglądali jak przesypuję monety XD Po przeliczeniu kasy maszyna wypluła kwitek jak na zdjęciu poniżej i wyświetliła czerwony ekran AWARIA, a koleś z telewizji to nagrywał XDDDDDDD Z kwitkiem poszedłem do kasy NBP i dostałem gotówkę do ręki. Nie pobierają za to żadnej prowizji. Ogólnie polecam tę metodę, bo przeliczenie 8,75 kg monet trwało mniej niż minutę i nie ma żadnych opłat. Polecam też tę metodę oszczędzania. Człowiek na co dzień wrzuca do puszki srebrne drobniaki i w ogóle tego nie odczuwa, a teraz mam dodatkowe 850 zł w łapce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieniadze #oszczedzanie
dziobnij2 - Byłem w oddziale NBP wpłacić 8,75 kg bilonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (poprzedni wpis t...

źródło: comment_1611331075t5WBQgHT6kpwSoqDXa6JS9.jpg

Pobierz
  • 273