Wpis z mikrobloga

Duże zainteresowanie, jakim cieszyły się ostatnio znaleziska typu "Ask Me Anything" przyczyniło się do powstania nowej grupy dla podobnych treści. Od dziś eksperci w swojej dziedzinie, chętni do udzielenia odpowiedzi na pytania wykopowiczów mogą dodawać swoje znaleziska w kategorii "Zapytaj mnie" http://zapytajmnie.wykop.pl/
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deszcz_kotletow: Rosja,Japonia,USA,Polska jeszcze kilka państw by się znalazło to fajnie by było z tego zrobić jeden dział,. Tylko jak by go nazwać. Nie musiał by być koniecznie ściśle powiązany z polityką, A nawet lepiej jak by nie był:)
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Zawsze można po prostu zrobić tak, żeby dalo się kliknąć na nazwę kategorii. Ewentualnie co do konkretnych dyscyplin, które w tych popularnych kategoriach się nie mieszczą można dodać ,,inne sporty"
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Tak, tylko często połowa głównej na Wykopie to reposty z reddita które widziałem dzień wcześniej. Mam wrażenie, że wiele osób przegląda obydwa serwisy i nie rozumiem czemu nie można by im ułatwić życia?
  • Odpowiedz
@SynCzlowieka: to samo mozna zalatwic tagami i tagowaniem znalezisk przy pomocy reddit, a Ci co odwiedzaja reddita moga dodac ten tag do czarnej listy - tworzac dla nich grupe doporowadzasz do sytuacji, ze nie mozna ich poprawnie skategoryzowac, przeciez nie wszystkie rereddity dotycza tego samego...
  • Odpowiedz
@maplek: Wydaje mi się, że wielka litera jest tutaj na miejscu, a maciejkiner po prostu odnosi się do nas - jako ogółu społeczności - z szacunkiem.
  • Odpowiedz
@403 Racja stoi raczej po stronie maplek 'a, bo w tym wypadku "Ci" pisane z wielkiej litery nie ma żadnego uzasadnienia. Wygląda to po prostu na powielanie powszechnego błędu.
  • Odpowiedz