Wpis z mikrobloga

@eternalmarcos po 3 tygodniach polowania w końcu udało mi się zakupić 3060ti za kuźwa 500 funtów. Dla ciekawości zerknalem na ceny w PL - minimum 3,5k PLN xD. Miało być 3080... nic poczekam jak się ceny unormują, może w końcu wypuszcza coś z większą ilością ramu.
BTW ciekawe za ile sprzedam 1080, bo dwuletni ram pogoniłem za tyle samo za ile kupiłem ;)
  • Odpowiedz
@eternalmarcos 1080 mi się czasem krztusi przy WQHD no i cyberpunka chciałem ograć z RT jak go w końcu polatają.
Pojawi się coś z większą ilością ramu w sensownej cenie, to podmienie.
  • Odpowiedz
@eternalmarcos: To nie jest śmieszne nic a nic. Czekam już 3 michy na swoją 3080 i sobie pewnie poczekam do wakacji 2021. Całe szczęście że upolowałem 2080ti od jakiegoś desperata za śmieszną kasę.
  • Odpowiedz
@thisisthesix: https://www.overclockers.co.uk/pny-geforce-rtx-3060ti-revel-epic-x-8gb-gddr6-pci-express-graphics-card-vcg3060t8dfxppb-gx-06k-pn.html (juz cena wyzsza niz byla)
alerty tutaj https://discord.gg/hvHVBGgD, tylko musisz byc bardzo szybki - klikanie w linka 5s po nim to juz jest za pozno.
Taniej niby w currys, ale na kilka prob nigdy nie udalo mi sie zaplacic za towar, mimo posiadania takowego w koszyku, dania adresu do wysylki...
Karty sa czesto dostepne w cclonline, ale przy cenach ponad 1k GBP za 3080 to niech sp$$$ja
  • Odpowiedz
@emissary: Wysyłka tylko do uk? W Belgii sytuacja podobnie jak w Polsce. jakbym mógł kupić 3060ti za tyle to bym się nawet nie zastanawiał i sprzedał 2080 która kupiłem używana niedawno za 375 euro. Jak patrzę za ile ludzie teraz licytują te karty to ciężko mi uwierzyć
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: pamiętam jak we wrześniu chciałem kupić rower, sklepy puste ale jakimś cudem dorwałem kelly's phanatic 30 i kupiłem. Zrobiłem 10km, pojechałem w góry, dostałem zapalenia stawu kolanowego xD i czekam na wiosnę aby pojeździć xD.
  • Odpowiedz
@emissary

bo dwuletni ram pogoniłem za tyle samo za ile kupiłem


Nie wiem za ile kupiłeś ten RAM wówczas. Ceny kształtowaly się mniej więcej 600-700 zł za 16GB, gdzie teraz poniżej 600 zł można 32GB kupić.
  • Odpowiedz