Wpis z mikrobloga

Zalogowałem się na mirko po całonocnej przerwie i okazało się, że:

1. Powstał jakiś narodowy portal Ajzenbiśla, który został opanowany przez Narcina Majmana i armię tysiąca Papieży
2. i przez Rumuna z IBM,
3. Trwa festiwal miłośników materiałów pedofilskich
3. Mireczki nastawiają budzik na 6 rano i oczekują wjazdu na chatę służb
4. I wszystko to za pieniądze podatnika
4. (Kim jest #!$%@? Sakowicz)
5. Polscy profesorowie #!$%@? za 3 tysiące złotych stalkują grupy studenckie tydzień przed sesją
6. Niedoszły zabójca Papieża, zbrodniarz Ali Agca został wybrany trenerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Mirko osiągnęło 4 gęstość i właśnie imploduje.

#albicla #heheszki
  • 24
@MaxVerstapen: czy jak natemat.pl Lisa stworzył Innpoland.pl i mamadu.pl to też mówiłeś HURR DURR za nasze piniondze se robio? Nie wiem czy wtedy interesowałeś się polityką czy jeszcze kolckami duplo ale natemat był tak samo tankowany kasą przez PO.
@MaxVerstapen: no widzisz, jakbyś wtedy śledził te sprawy, to byś wiedział ile powierzchni reklamowych w natemat i satelitach wykupują SSP. Jakie chcesz źródła? Screeny czy faktury wystawiana przez spółkę Lisa? I jakie ty masz źródła na swoje "tankowanie"?
@arczer: aaa, czyli jakbym wtedy śledził. nie ma artykułów na ten temat, jakieś śledztwa dziennikarskie? bo jak ja wrzucę opracowania na podstawie danych z firm państwowych to będziesz krzyczał coś o lewackich źródłach.
@arczer: zacznijmy od założeń, i nie implikuj mi co ja twierdzę, bo tylko poprosiłem cię o źródła: napisałem "bo słowo niezależne i inne spółki sakiewicza od 2015 są tankowane pieniędzmi z SSP" na co mam źródła

ty natomiast użyłeś whataboutismu o lisie i po, ale nie potrafisz podać ani jednego źódła

to są założenia, a nie twoja próba odwracania kota ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaxVerstapen:
Widzę nieścisłości np w 2015, wg Kantar Media było to niecałe 400mln wydatków SSP na reklamę, wg pana obiektywnego z UW to 700 mln.
Poszukam, może jednak z równym zapałem rozliczał PO, trochę wątpię ale przecież przecież profesorskie zacięcie analityczne nie mogło tak wybiórczo badać temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arczer: no wiadomo, oszukane, profesor jest lewacki, jeszcze dopisz że z Warszawy. wszystkie lewackie źródła się na to badanie powołują i ani jedna spółka skarbu państwa i ani jeden sprzedający reklamy nie poszedł do sądu, lewacki spisek
@MaxVerstapen: z UW to przecie bastion bezstronności ;)
Nie mówiłem że oszukane, pewnie rzetelne w większości mimo paru błędów. Ciekawe też te bezstronne podkreślenia na czerwono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak mówię, poszukam, możliwe że pan profesor rozlicza tak każde 5 lat po kolei;)
@arczer: wiesz, nie trzeba być politycznym asem żeby wiedzieć jedno - tak nie było za pierwszego pisu, płacili tyle co poprzednicy i następcy. ale w 2015 po prostu trzeba było zacząć spłacać dług za tyle lat wierności mimo przegrywania wyborów. możesz wypierać, możesz próbować śmieszkować, ale to nic nie da ¯\_(ツ)_/¯
płacili tyle co poprzednicy i następcy


@MaxVerstapen: ssp płacą mediom zeby pisaly same mile rzeczy, tak bylo za po i jest za pis. Będzie dopóki nie zlikwiduje się tej patologii. Nie wiem dalej czy negujesz to czy nie bo strasznie mataczysz :)