Wpis z mikrobloga

Witam wykopki, w listopadzie zacząłem jazdy w OSK i mam pewien problem. Jak przez pierwsze 10-15h miałem znaczący wzrost zdolności w jeździe samochodem, tak po 15h moje umiejętności zaczęły spadać a nawet powiedziałbym, że zaczęły się cofać. Jak na 14h potrafiłem w miarę gładko ruszać samochodem itd. tak po tym czasie zaczęły się problemy, których nie potrafię rozwiązać typu: mocne szarpanie autem przy ruszaniu. Wiem co powoduje te problemy (np. za szybkie spuszczanie sprzęgła) ale mam problemy ze skorygowaniem tego przez stres (To czy dobrze wykonam jakikolwiek manewr jest w tej chwili loterią).
Dodam, że mój instruktor dość łatwo irytuje się przez takie sytuacje, mówi mi, że jeżdżę dużo gorzej od innych czasami starszych kursantów (sugeruje również, że mam braki w inteligencji, jeżeli nie wykonam czegoś prawidłowo). Dzisiaj stwierdził, że prawdopodobnie będę musiał wykupić dodatkowe godziny, ponieważ wątpi żebym ogarnął jazdę na wystarczającym poziomie w 30h.
Macie jakieś pomysły jak poprawić swoje umiejętności, w przeciągu 10h? Na przepisanie się do innego OSK, jak i wykupienie dodatkowych godzin, niestety mnie nie stać ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#osk #word #prawko #jazda #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach