Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sieniu: Suarez czy Cebula też mieli być wielkimi wzmocnieniami, tylko ich problemem było/są to że nie każdy mecz gramy z Burnley. Jak Arsenal chce kreatywnego pomocnika to niech wyskakuje już teraz z hajsu bo latem znowu zostawia wszystko na ostatnią chwilę i przyjdzie gościu w ostatnie dni jak Partey i będzie się pół roku zgrywał z zespołem.
  • Odpowiedz
@Mzil: szrot? No nie wiem... W Sociedad grał, strzelał, asystował. To, że dalej nie przebił się w Realu nie oznacza, że jest kasztanem + dalej młody grajek, który może jeszcze zrobić progres w innym klubie, w innej lidze, pod okiem innego szkoleniowca.

Gorszy od Ceballosa nie będzie, a już na pewno lepszy od Suareza. Także jeśli mamy ściągać jakiegoś dziadka zimą, albo napalać się na jednosezonowców w stylu Pepe, to lepiej
  • Odpowiedz
@waciak: Przy odejsciu Ozila,Sokratisa jest duża szansa na jakies przyjemne transfery :)
Ponoc Edu pracuje aktualnie nad rezerwa na lewa obrone i bramkarza <3
  • Odpowiedz
@Rurecki: jak niedoświadczony? Ma więcej minut w profesjonalnej piłce niż Smith czy Martinelli.

Jeden z lepszych pomocników Laliga w tamtym sezonie, a że Zidane to dzban i jak ktoś mu nie pasuje to nim nie gra to inna sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waciak: o tym już pisałem dawno ale jako kibice Arsenalu tak obniżyliśmy wymagania że podniecamy się gościem który jest zawodnikiem Realu 6 lat i zagrał tam 260 minut, zagra jeden, dwa spotkania na normalnym poziomie i tyle z tego będzie, a jak ma blokować rozwój ESR to niech pali wroty
  • Odpowiedz
@Mzil: a co ma Odegaard do zahamowania rozwoju ESR`a? Nie ma Ozila (którego i tak już nie było), trochę kreatywności, polotu w drugiej linii potrzeba. Wszystkiego na swoje barki młodzi nie wezmą, Saka czy ESR też potrzebują chwili wytchnienia, ale i też konkurencji. A Martina widziałbym w środeczku z Parteyem (a jako zmiennicy Xhaka z Cebulą, bo Elneny będzie chyba już spalony i nie oderwie się od ławki), a na skrzydłach
  • Odpowiedz
@vaporizer: @waciak: dla mnie po prostu takie wypożyczanie piłkarzy nie ma sensu, przecież on ze 2 miesiące będzie się adaptował i zaraz koniec sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) no właśnie tracimy te kilka milionów które można by było przeznaczyć na transfer piłkarzy który będzie nasz (i nie psioczyć że nie ma hajsu na transfer) a nie ogrywać go komuś innemu, jak mi wymienicie chociaż jednego piłkarza
  • Odpowiedz
@Mzil: Benayoun nie był takim złym wypożyczeniem. Co do reszty to się zgodzę, że trafiali do Nas przeciętni (i na dodatek kontuzjowani jak Kallstrom) grajkowie i również się zgodzę, że wypożyczenie półroczne to na ogół są akty desperacji, żeby ratować sezon (m.in. przez liczne kontuzje w zespołach). Jak już to ma to sens na cały sezon, albo nawet na 2 lata (jak się da).

Niemniej jeśli Martin do Nas dołączy, to
  • Odpowiedz
@Mzil no jest trochę bez sensu z tym się zgadzam, ale kto miałby przyjść na pozycję 10 w tym okienku?
-Buendia to koszt 40/50 mln euro co jest wielkim xD, gość ma dobry sezon i poprzedni również w barwach słabego Norwich, ale przypomnę że taki Matheus Pereira #!$%@?ł w tamtym sezonie Championship a w tym kopie się po czole, więc zawodnik z Championship za takie pieniądze to ogromne ryzyko.
-Eriksen za 13
  • Odpowiedz
@Rurecki zagrał cały bardzo dobry sezon w La liga w barwach Realu Sociedad, i 2,5 sezonu w Eredivisie gdzie był co rok w 11 sezonu i był najlepszy na swojej pozycji. Więc jak na taki młody wiek to dużo
  • Odpowiedz