Wpis z mikrobloga

Jak tam dupy pieką hejterów #cyberpunk2077 #cyberpunk I tak oto pan Jason Hightower powiedział:

Słuchajcie, naprawdę nie chciałbym być tym, który to mówi, ale moglibyśmy dodać więcej Jackiego w ramach DLC, jeżeli istnieje zapotrzebowanie. Wiadomo, że nie wszyscy tego pragną, ale z chęcią zrobilibyśmy to dla ludzi chcących posłuchać Jackiego w trakcie wykonywania misji.
źródło: comment_1611306205ytiRpZZtZ3oYdG9cdbFfby.jpg
  • 9
@MistrzPatelnii: Według zapowiedzi w cyberpunku PROLOG miał trwać 6 godzin. Jak grasz w Cyberpunka dostajesz zamiast prologu jakiś śmieszny filmik z akcjami z Jackiem. W grze opowiadane jest jakby to był twój wielki kumpel, ale w ogóle tego nie czuć. Matka Jackiego też ma być twoją wielką znajomą a w prologu jej w ogóle nie spotykasz. Także wiadomo że jakiś wielki kawał gry został tu wycięty, to żadna tajemnica.
@MistrzPatelnii:

ale moglibyśmy dodać więcej Jackiego w ramach DLC


Cóż, facet tylko podkłada mu głos i nie jest raczej decyzyjny w tej kwestii.
Z resztą z tego co pamiętam to w oryginale powiedział to zupełnie inaczej i brzmiało to bliżej "ja nie miałbym nic przeciwko zagraniu jackiego na potrzeby dodatków, jeżeli ludzie by tego chcieli".

Biorąc pod uwagę logistykę i fabułę gry, jedyne miejsce gdzie go mogą wcisnąc to ten "sławetny"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MistrzPatelnii: @CrazyBaran: @slums:

https://www.wykop.pl/artykul/5852837/fabularnie-cyberpunk2077-jest-dziurawy/

Tutaj analizuje filmik ze wstępu - wg mnie idealnie wygląda jak gotowy tutorial w stylu białego sadu z Wieśka 3. Gracz jest płynnie wprowadzany w mechaniki gry, świat i nawiązuje relacje z ludźmi ważnymi dla fabuły gry.

Najlepszym tego dowodem jest misja z Sandra Dorset u kosiarzy - jest to finał prologu i test wszystkich nabytych umiejętności, jak w walka z gryfem w finale białego
@MistrzPatelnii: To chyba biegasz w kółko, mam przegrane 35h po pierwszych 12h już miałem zrobiony pierwsze zakończenie i to z Panam. Teraz próbuje po kolei wszystkie zakończenia i będę expił na samotny atak na arasaka, główna linia jest totalnie za krótka. Stanąłem przed tą śmieszną windą na zakończenie i myślałem, że to żart, ale jak zobaczyłem napisy no to kabaret.