Wpis z mikrobloga

@Trique: do uzgodnienia, ale ja bym zrobił zbiorowisko wszystkiego co się rusza i nie ucieka za szybko. I nie wyzywa ludzi na czacie.

Ważne, żeby było czasem z kimś pogadać i na questy / daily / bossy się mieć gdzie umówić.
A w końcu jak się będzie nazywała gildia?(tamtą nazwę podałem tak z głupa) Co do gildii to może nie tylko ludzi z wykopu? Bo raczej będzie nas mało.
Ziom zaproponował... autismo, tak się nazywa jego wypasiona dość gildia w WoW, pytanie tylko czy u nas nie mają za głęboko kija w dupie na to. Zapytana koleżanka powiedziała "nie wiem", też dobra nazwa. Można też coś klasycznie z literatury fantasy co nikogo chyba za mocno nie odrzuci, jakieś Bartimeus czy coś. Albo jakoś nawiązująca do wykopu, ale wykop, delikatnie mówiąc, nie kojarzy się dziś najlepiej w sieci.

W sumie jedyny wymóg,
Nazwa nie może nawiązywać do istniejących firm, instytucji, korporacji etc, czyli odpada facebook, tesco, macdonald czy alibablica czy jak to się nazywa
@Anmo: musiałbyś koleżanki zapytać, ale ona po 40, przejściach i raczej nie leci na nic :D

Może być Gwiezdna Flota jak dla mnie, może być Bartimeus, jak nikt nic mądrzejszego nie wymyśli to rozstrzygniemy między tymi dwiema.
You have founded the Gwiezdna Flota. Now go ahead and invite the first members. Note that the guild will be deleted if it does not become active within three days.