Wpis z mikrobloga

#flutter #mobiledev
Ok, zanim mi ktoś napisze, że to powszechny problem uprzedzam, że tak, szukałem, ale działanie bezpośrednio na Navigatorze z udziałem którego doszedłem do tego miejsca, jak do tej pory nie dało mi żadnego skutku. Datapicker jest "pod przyciskiem". Pewne rzeczy mi sugerują, że problem może być z rysowaniem, a nie z obsługa nawigatora. Może ktoś coś wie lepiej...
p.....o - #flutter #mobiledev
Ok, zanim mi ktoś napisze, że to powszechny problem up...

źródło: comment_1611266177aZusMDRraYGqT3ePfyjPlR.jpg

Pobierz
  • 10
@push3k-pro: Przy problemie z _debugLocked zwykle coś się spieprzyło wcześniej i navigator przestaje w ogóle funkcjonować. Więc popatrz co jest robione przed showDatePicker. Czasami też robi się samo z siebie i trzeba zrobić hot restart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro: np, poczekaj chwilę, chodzi o to że pewnie operujesz na navigatorze w momencie gdy przeprowadzana jest operacja. Coś jak operacje na kolekcji w trakcie jej przeglądania w innych językach (C#), trzeba zaczekać aż przeglądanie się zakończy i wtedy zrobić zmiany.

nikt więcej Ci nie powie jeśli nie pokażesz z czego wynika te ~20 wcięć w tej linijce
@push3k-pro: Jak wrzucasz sample code to najlepiej cały projekt. Wtedy można go odpalić w IDE i w minutę zobaczyć o co chodzi. Jak wrzucisz pastebina to trzeba się wczytywać.