Wpis z mikrobloga

Właśnie przeszedłem pierwszą grę na #ps5 i na jakiejkolwiek konsoli ever. God of War, trzeba przyznać tak dobrze zrobionej gierki dawno na PC nie widziałem. Przeszedłem tylko wątek fabularny a na minimapie w Midgardzie mam 25% nie mówiąc o innych światach xd. Na razie explor odpuszczę i czas na inny klimat - days gone. 3mcie się mireczki
  • 16
  • Odpowiedz
@camos i główny wątek: stara umiera, idziemy na górkę zanieść jej prochy. O nie! Mamy problemy i chcą nas zabić. #!$%@? tam idziemy mały i tak jesteś niesmiertelny nikt nie może Ci nic zrobić, a ja nie mogę spać w przepaść ani do wody.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Ludzie wciaz mnie zadziwiaja. Wiesz, ze kazdy czlowiek moze miec inny gust?
GoW to wg wielu jedna z lepszych gier poprzedniej generacji. Fabula jest liniowa ale swiat do exploracji calkiem spory.
  • Odpowiedz
@fiflok23 no wiem, mnie też zadziwiają, ale niektórzy są zadowoleni z najtańszej szynki i jeżdżą polonezem, to i przy cyberpunku i GoW będą się dobrze bawoc.
  • Odpowiedz
@kipowrot: dziekuje za opinie, nie zgadzam sie z nia, ale jestem bardzo ciekaw w co fajnego ostatnio grales, podaj jakis tytul moze byc z pare lat w tyl nawet
  • Odpowiedz
@camos Wiedźmin 3, Horizon ZD, GTA, Cuphead, GT, Tekken, Mortal, MaxPayne, Prince of Persia, FarCry, to na konsoli, na PC tam gram w warzone czy lola, 14lat temu w lidze Quake3.
  • Odpowiedz
@camos: no w tych grach zrobiłeś coś głupiego to ginąłeś, spadłeś czy Ci #!$%@? to nara sorry, wyobrażasz sobie, że w wieśku podchodzisz do krawędzi na zamku w Skelige i nie możesz spaść, bo niewidzialna ściana?
a nie, czekaj tak jest w GoW, skrócić sobie drogi z mostku na ląd po ukosie też nie możesz też ściana, spaść też nie możesz, bo albo skoczysz tak jak ma być na drugą stronę
  • Odpowiedz
@kipowrot: o moj boze, naprawde ci tak przeszkadzalo liniowosc na zasadzie tego, ze nie mogles sie bez sensu #!$%@? z krawedzi? chcesz, zeby gra byla ciezka to odpal sobie wyzszy poziom trudnosci, a nie pretensje, ze mapa zaprojektowana w taki sposob....
  • Odpowiedz
  • 0
Bez spiny, mireczki, jak się komuś gow nie podobał to luz, każdy ma swój gust i tyle, pykajcie w co chcecie i na jakiej platformie chcecie, ważne żeby dawało chill ;)
  • Odpowiedz
@kipowrot: #!$%@?ć mechanikę walki, #!$%@?ć świetny świat i piękną grafikę i fajną fabułę (bo uproszczenie jej do tego co napisałeś jest po prostu żałosne). W grze nie można spaść z krawędzi, więc jest słaba xD Ale ludzie mają zajebiste problemy
  • Odpowiedz