Wpis z mikrobloga

#anglia #uk #wielkabrytania #liverpool #chester #praca

Mirki, kolega w UK został lekko 'przekręcony' na pracę i na chwilę obecną ma dużo wolnego czasu, własnego busa do transportu różnych rzeczy (póki co dorabia sobie w Amazonie wożąc paczki) i mało pieniędzy. Napisał mi, że jest w miejscowości Chester obok Liverpoolu, ale i tak mieszka w motelu więc może się przeprowadzić gdziekolwiek. Nie szuka ktoś z was pracownika? Albo może u was w firmie pomimo obecnej sytuacji? Chciałbym mu pomóc, to dobry ziomek jest
  • 13
(póki co dorabia sobie w Amazonie wożąc paczki) i mało pieniędzy. Napisał mi, że jest w miejscowości Chester obok Liverpoolu, ale i tak mieszka w motelu więc może się przeprowadzić gdziekolwiek.


@Pikaczu: Jezeli pracuje w amazonie jako delivery driver i zarabia jakies 12-14 f za godzine to malo... to co on chcialby za prace? XD

Z tego co mi wiadomo amazon nie placze na brak pracy, nawet dzialaja podczas lockdownu.

Co
@Pikaczu: nie wyrabia normy. Spoznia sie, malo rozwozi zwyczajnie. (od razu napisze ze nie mowia tego wprost, po prostu ucinaja Ci godziny)
@Voltix: Amazon oferuje wlasne vany.

i wlasna dzialalnoscia

Zalezy od kontraktu z tego co mi wiadomo jest kilka dla kierowcow.
@Voltix: Rozumiem ze ma wlasny ale to nie bierze sie przypadkiem opcji ktora wychodzi tansza? W te czy tamte, olejowki go nie wezma na drivera bo #!$%@? 3/4 ludzi a to one glownie bulily duzo.

Np. w moich okolicach "apteki" szukaja osoby z wlasnym vanem!

11za godzine
@blakker Co jest niemożliwe? XDD Ofert pracy na gówno roboty jest pełno.

@Pikaczu Ofert dla kierowców jest pełno, ja nie wiem jak bardzo nieogarnięty jest Twoi cumpel, ale nawet niech podzwoni do polskich sklepów, cokolwiek xDD
@blakker No to na co czekać? Na lepsze jutro którego nie będzie? Trzeba iść tam gdzie jest dużo pracy bo jeszcze mogą Ciebie nie chcieć przyjąć wszędzie. Ja też z chęcią mieszkałbym nad morzem, blisko jakiegoś rezerwatu przyrody ale trzeba myśleć realnie i przyszłościowo.
@Pikaczu: do Chester mam 22 miłe, pracuje w Amazonie w Stoke. Teraz jest w .... dużo pracy. Co prawda mam płacone dniówki ale przy 5 dniach jazdy tygodniowo wychodzi około £600 zależy ile na paliwo pójdzie. Gdyby nie to ze firma dla której pracuje daje vana i pobiera £200 tygodniowo za wynajem i ubezpiecznie. Wiec przy swoim Vanie wychodzi około £800. Nie znam się, ale dla mnie to spoko kasa chociaż
@blakker Zupełnie się nie zgadzam, do mnie do firmy na już potrzebowali 11 osób, przyszło tylko 8 z czego 2 nie przyszło następnego dnia. Podnieśli teraz stawkę. W innych firmach też rekrutują, bo przeglądałem oferty. Mieszkasz w słabym miejscu.