Wpis z mikrobloga

ale jak zobaczyłem domyślny program 2h to stwierdziłem że wolę umyć w 15 minut cały zlew i nigdy nie użyłem jej xD


@EmcePomidor: nie żeby coś ale zmywarka służy głównie temu żebyś z niej korzystał w nocy
  • Odpowiedz
@math1982: a tutaj jeden ciepły posiłek bo zanim wrócę z roboty to już dawno po obiadowej porze jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze że zawsze lubiłem suchy prowiant
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@oszty: O #!$%@?, znam takie panusie, najgorzej, że tyle #!$%@?ą na FB o dobru, bezinteresowności i pomaganiu a zazwyczaj wyglada tak, że to one najwięcej wyciągają z tego, że inni robią społecznie "za darmo". I to jest tego typu babka. Ha tfu!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@oszty: My, urodzeni w przeszłości, z nostalgią wspominamy tamten czas. Nikt nie narzekał.

Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, ojca nie znałem, bo umarł na raka wątroby, kiedy zginął w tragicznym wypadku samochodowym, po samospaleniu się na imieninach u wujka Eugeniusza. Wujka Eugeniusza zabrało NKWD w 59. Nikt nie narzekał.

Wszyscy należeliśmy do hord i łupiliśmy okolicę. Konin, Szczecin i Oslo stały w płomieniach. Bawiliśmy się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@oszty: na fb, szczególnie na tych różnych grupkach (a już zwłaszcza madkowych) można raka dostać. Mnie zawsze bawi, jak ktoś sprzedaje cokolwiek używanego, to jest "oh, to proszę za darmo oddać, są ludzie potrzebujący!!" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@oszty: dokładnie tak. Kompleksy i zazdrość w jednym. Najwięcej zazwyczaj do powiedzenia mają te paniusie, co nic w życiu dla innych nie robią, ale pozory na fb trzeba stwarzać ( ͡º ͜ʖ͡º) Takie to wiadomo co, wiadomo czym.
  • Odpowiedz
@b0rubar: to jest durnota facebooka - reakcje wyśmiania jej i rozwścieczenia, których było najwięcej są sparowane z lajkami i wygląda jakby tyle osób to popierało xD
  • Odpowiedz