Wpis z mikrobloga

Kurdę, ale pszypau, mordy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak chodzę po domu, to majciochy zmieniam, jak już zaczynają śmierdzieć, czyli gdzieś po trzech/czterech dniach noszenia, a jak wychodzę, to zakładam czyste firmowe bokserki, dzisiaj zapomniałem zmienić, poszedłem w tych po domu, co śmierdzą spoconymi jajami do psycholoszki i siedziałem z nią godzinę w pokoju xD

#przegryw #oswiadczenie #heheszki #zalesie
  • 16
  • Odpowiedz
mógłbyś kiedyś zrobić bardziej poważny wpis lub filmik na cz ym polega wizyta u psychiatry lub psychologa? Ja nigdy żem nie byl


@panzyd: Na razie taką diagnostykę mam, testy na inteligencje i ogólnie takie sprawności intelektualnej
  • Odpowiedz
nie mam się czym chwalić, ale ja jestem bardziej "zaprawiony w bojach" w tym aspekcie


@mieszkamzmamusia: Ja bym nie wyszedł z domu w brudnych ciuchach, jedne mam po domu, a inne na zewnątrz, o te na zewnątrz bardziej dbam, a te po domu to uj tam xD
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: czytalam kiedys w chwili dla ciebie historie ze ktos tam mial wypadek i jako ranna osoba uciekl do domu zeby sie przebrac i dopiero do szpitala, bo był wstyd że jak od razu trafi do szpitala to zobaczą brudne gacie
  • Odpowiedz