Wpis z mikrobloga

Rok 2021

Myślałem, że to era nowego ładu, że wszystko tak naprawdę było snem, z którego chciałem a nie mogłem się obudzić. Pewne rzeczy się nie zmieniają tj. na przykład moje #!$%@?, komunizm w Ameryce i... filmiki Majka Uwodzenia i Frywolnego. TAK DOKŁADNIE, nastała nowa dekada a te dwa matołki kontynuują działalność i o dziwo się to sprzedaje.

Nastają ciemne czasy, w których z dnia na dzień tysiące młodych mężczyzn szuka przyczyny problemu w kontaktach z kobietami - niestety zamiast połknąć #blackpill i dołączyć do świętego wybawienia to wybierają skróty tj. owych dwóch panów (celowo z małej litery).

Zwrócę się do wszystkich wyznawców #redpill, jesteście promotorami odmiennej wersji #bluepill, myśląc że dzięki "grze", ubraniom i zegarkom z Omegi uda wam się przeskoczyć - niczym Meksykanin - mur genetyczny, który dzieli was od życia nadczłowieka. Czarna pigułka nas wyzwoli i żadne odmienne ideologie tj. #redpill czy inne gówno nie zastąpi czarnej prawdy, albowiem ona otacza nas każdego dnia.

It's over for (non)chadcels...

AbZu_Raymond - Rok 2021

Myślałem, że to era nowego ładu, że wszystko tak naprawdę ...
  • 24
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Mur genetyczny przeskakuje się manipulacjami, sprytem i statusem. To jest prawdziwy redpill, przynajmniej bez uwzględnienia genetyki. Jak nie możesz mieć kobiet to zdobądź to co możesz i je sobie kup. To esencja redpilla któr zapamiętałem z młodych lat. Jasne znam kilka sztuczek pua mimo że zapłaciłem za nie jedynie 30 zł (Gra Straussa).
Rzadko o tym piszę, ale blackpill też ma w sobie momentami bluepill, określany jako "prawdziwe pożądanie".
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Ja dalej powtórzę, że tak samo złudne jak i podstępniejsze jest krypto-pua-redpill np. w wykonaniu M. Kotona. Przypomina to nieco naukę i ma dużo elementów "blackpill", jednakże wnioski są wysuwane w kierunku red-blue, żeby można było na tym zarabiać.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Oni właśnie na takich naiwnych #przegryw zarabiają, gadają im bajki, a oni dopiero po czasie rozumieją, że to im nie pomaga i to właśnie ich #!$%@? genetyka jest przyczyną porażki. Bardzo ciężko się z tym pogodzić, jednak czym szybciej tym lepiej się rozumie świat.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: mozesz im zafundowac lefort 3 i leg lengthing surgery, btw jak masz 17 lat i mowisz ze jestes oskarkiem 6.5 to powinienes grzmocic julki (standardy w gimbie /liceum sa duuuuuzo nizsze) + nie skonczyles nawet dojrzewac , ( _) srs uwazasz sie za przegrywa kek
  • Odpowiedz
@KarolakSensei: Na samym początku trollowałem, potem zacząłem prócz wykopu zaglądać na looksmax.me, śp. braincels i incel forum to wtedy powoli miałem przebłyski że coś jest ze mną nie tak. Nie jestem Oskarkiem tylko przeciętnym normikiem po looksmaxingu, któremu inne normiki zniszczyły dziecięce życie (gnębienie, połamana żuchwa itd.) Mentalność popychadła się u mnie zagnieździła i nic na to nie poradzę (w sumie gdyby nie operacja połamanej żuchwy to nadal byłbym śmieciem
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: "1 na 100" xDDDDDDDDDDDDDDDDDD No i dlatego ja wyglądając tylko dobrze, nie mając zbyt dobrej gadki (bo mentalnie nadal jestem trochę przegrywem) wyrwałem 4 na 5 kobiet, z którymi się umówiłem przed wejściem w związek.

Bzdury gadasz, minus. PUA działa i jest rigczem.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Poznałeś je na ulicy ? Ja wyglądam dobrze i jakoś dziewczyny na ulicy nie chcą mieć doczynienia z podrywaczem bo wiedza, że jak podchodzi do innych to może zdradzić czy coś.

Jeśli jesteś trochę przegrywem to na pewno nie były to ładne dziewczyny wiec takie tez mógłbym wyrwać ale dobrze wiemy, że różowe majà teraz taki wybór i to one zawsze wybierają faceta.

Ile miały lat te dziewczyny i
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: 1 ex modelka milfka, 1 +8/10, reszta 6-7/10.

Jestem przegrywem, ale były nie z mojego miasta, więc postawiłem wszystko na 1 kartę bo mogłem sobie na to pozwolić i metody Frywolnego są w 100% prawdziwe.

Dziewczyny miały od 25 do 40
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Ja mieszkam na Podkarpaciu wiec w wiekszych miastach może inaczej to wygląda + ja podchodziłem do 16-18 latek, bo u mnie te starsze to mają narzeczonych juz.U mnie spotkac wolną 25 latke to graniczy z cudem xd

Musiałbym spróbowac w mieście podziałać, ale na ulicy kobiety zazwyczaj sie spieszą i raczej mają #!$%@? na podrywaczy, a w wiekszych miastach tym bardziej.

Zadałem pytanie gdzie podchodziłeś? Ulica lub galeria?
  • Odpowiedz