Wpis z mikrobloga

Rok 2021

Myślałem, że to era nowego ładu, że wszystko tak naprawdę było snem, z którego chciałem a nie mogłem się obudzić. Pewne rzeczy się nie zmieniają tj. na przykład moje #!$%@?, komunizm w Ameryce i... filmiki Majka Uwodzenia i Frywolnego. TAK DOKŁADNIE, nastała nowa dekada a te dwa matołki kontynuują działalność i o dziwo się to sprzedaje.

Nastają ciemne czasy, w których z dnia na dzień tysiące młodych mężczyzn szuka przyczyny problemu w kontaktach z kobietami - niestety zamiast połknąć #blackpill i dołączyć do świętego wybawienia to wybierają skróty tj. owych dwóch panów (celowo z małej litery).

Zwrócę się do wszystkich wyznawców #redpill, jesteście promotorami odmiennej wersji #bluepill, myśląc że dzięki "grze", ubraniom i zegarkom z Omegi uda wam się przeskoczyć - niczym Meksykanin - mur genetyczny, który dzieli was od życia nadczłowieka. Czarna pigułka nas wyzwoli i żadne odmienne ideologie tj. #redpill czy inne gówno nie zastąpi czarnej prawdy, albowiem ona otacza nas każdego dnia.

It's over for (non)chadcels...

AbZu_Raymond - Rok 2021

Myślałem, że to era nowego ładu, że wszystko tak naprawdę ...
  • 24
  • Odpowiedz
Ulica i tinder, pół na pół.

No właśnie powtarzasz mit białorycerzy. Jeśli dobrze zagadasz, dobrze wyglądasz, umiesz zbudować emocje, to zdobywasz numery. Po tym jak wyszedłem z przegrywu, to rozmawiałem z rówieśnikami podrywaczami i potwierdzili.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Dodam, że ja mam 25 lat i na mnie lecą bardziej takie starsze kobiety np koło 30 stki lub nawet mężatki 40+ nie wiem czemu ale z takimi coś czuje, że mógłbym dużo zdziałać.

Ja nie mam problemu wziąć numeru mogę to wziąć nawet od modelki ale najgorzej potem się umówić tzn te młode 17latki pewnie się wstydziły spotkać

Wziąłem od kobiet 100 kontaktów i co z tego skoro
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond:
Moim zdaniem jesteś smutnym człowiekiem skoro wstawiasz zdjęcia Krzycha Frywolnego i obśmiewasz go to ewidentnie masz coś że łbem i powinieneś iść na terapię albo do psychiatryka i w kaftan. Co zrobił Ci KRZYCHU że po nim jedziesz i opluwasz jego ekspercka wiedzę?

Lepiej przerób na blachę jego materiały i dopiero oceniasz bo nie byłeś na jego treningu to nie krytykuj.
Wstawił relacje Short z kursantem który zachwala bo
  • Odpowiedz