Wpis z mikrobloga

Mirki!
Zamówiłem bazy z hiliq, teraz fedex prosi mnie o przesłanie potwierdzenia zamówienia oraz zapłaty za towar np.w postaci kopii z transakcji internetowej (jeśli towar został zakupiony). Na fakturze jest 23,98$ - oczywiście zapłaciłem więcej. Co im wysłać? I jaką wartość wpisać na papierze dla celników?
#hiliq #epapierosy #liquidy
  • 7
@fristajl: Nic swojego nie wymyślaj, skontaktuj się z hilliq dostarcza ci cały pakiet dokumentów, jedynie oświadczenie celne sam wypełnij na postawie ich porad. Moje zamówienie przeszło perfekcyjnie, u kuriera zapłaciłem 17 zł jakiegoś tam cła czy vatu
@xevske: Witam,
Mam problem z przesyłką od Hiliq....
Została zatrzymana standardowo na celnym. Wysłałem emailem wszystkie dokumenty dotyczące przesyłki i jej zawartości jednak dzisiaj dostałem pismo z prośbą o zgodę na dokonanie rewizji towaru.
Jak sprawa wygląda w tej sytuacji? Co w przypadku braku odpowiedzi z mojej strony lub braku zgody na rewizję? Przesyłka zostanie odesłana do nadawcy, zniszczona?
@kolo100: Odezwij się do hilliq w tej sprawie, tutaj nikt nie pomoze. Jeżeli nie zgodzisz się na rewizje/inne działalności celne, najbardziej prawdopodobne jest zniszczenie przesyłki lub odesłanie jej do nadawcy.