Wpis z mikrobloga

Teraz będzie trochę chwalenia się, wybaczcie () #chwalesie
Dojrzałem chyba do decyzji o pozbyciu się z kolekcji kilku zegarków, których praktycznie nigdy nie nosiłem, dołożeniu jakichś oszczędności i zakupie mojego Świetego Graala.
Także przedstawiam kolegom spod tagów #zegarki #pokazzegarek #watchboners i #zegarkiboners mojego własnego Datejust’a, rocznik 1977, ref. 1603, na którego czaiłem się odkąd zainteresowałem się zegarkami.
Spełnianie marzeń to naprawdę fajna rzecz (ʘʘ)
lubieherbate88 - Teraz będzie trochę chwalenia się, wybaczcie (。◕‿‿◕。) #chwalesie 
Do...

źródło: comment_1611129752VbvHjMBOB9sJ6BwKOdrefa.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
Nie w moim guście ale jak wiadomo gust jak dupa xD
Gratulacje Mireczku, sam upolowalem miesiąc temu zegarek którego szukałem blisko rok wiec wiem jakie to miłe uczucie, niech ci służy!
  • Odpowiedz
@lubieherbate88: po #!$%@? to powiększenie na datowniku? Taki zegarek to dla dziadka 80 lat raczej ;d Wygląda jak od araba z Turcji, czy Egiptu :D no wybacz :) i widac rysy mankietowe, więc używka Panie, czym się tu chwalić ;p ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: Fajnie, jeden z najbardziej ikonicznych samochodów sportowych drechowozem, miej litość. Dobrze, że są ludzie wykazujący się większą wyobraźnią, bo gdyby cały świat myślał podobnie jak Ty, to wszyscy jeździliby Volvo Station Wagon
  • Odpowiedz
@pawel_je: Powiększenie (lupa, oko cyklopa) ma ułatwić odczytywanie daty. Moim zdaniem to bardzo użyteczne rozwiązanie, co do odbioru estetycznego to każdy ma inną opinię, mnie akurat bardzo się to podoba. W kwestii tego czy jest to zegarek dla dziadka nie chcę dyskutować, bo każdy ma prawo do swojej opinii, powiem więc tak: rzeczywiście taki zegarek może nie pasować komuś w wieku <25 lat, ale osoby starsze, pracujące, bardzo cenią sobie ten
  • Odpowiedz
@Dorianek: To co wrzuciłeś to podróba, dodatkowo zupełnie innej, współczesnej referencji ;) Nie zgadza się nic, począwszy od rozmiaru, poprzez tarczę, bezel, kończąc na bransolecie. Ja wiem, że fajnie byłoby mi udowodnić chwalenie się fejkiem, ale miej litość ;)
  • Odpowiedz