Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@MyPhilosophy: pewnie ułamał się się przy ekstrakcji ten ząb i teraz jak się goiło to wyrzuciło odłamki, idź do takiej która potrafi zrobić RTG i sprawdzi czy tam więcej odłamków nie ma
  • Odpowiedz
  • 34
@MyPhilosophy o #!$%@?... a wiesz czy to z góry czy z dołu wypadlo? Zatkaj nos i dmuchnij sprawdź czy Ci powietrze nie #!$%@? tamtędy... możesz mieć dziurę w ścianie
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: mi jak miałam chirurgiczną ekstrakcję dentystka powiedziała, że kawałki mogą wychodzić jeszcze przez jakiś czas (ząb był rozwiercany i wyciągany po kawałku), więc to raczej normalne.
  • Odpowiedz
@Jokohama nie boli nic, gorzej jest po samej ekstrakcji. Byłam u dwóch chirurgów, po pierwszym brałam ketonal w dużych ilościach i 3 tyg byłam spuchniętą. Drugi dał mi zastrzyki przeciwbólowe i przeciwzakrzepowe raz dziennie przez chyba 4-5 dni i dużo szybciej doszłam do siebie.
  • Odpowiedz
@Jokohama: nic nie bolało. Dostałam mocne znieczulenie. Sam zastrzyk był jednak trochę bolesny. W trakcie i jakieś 6h po zabiegu w ogóle nic nie czułam. Potem niewielki dyskomfort i spory szczękościsk przez jakiś tydzień (ledwo mogłam łyżeczkę z jogurtem włożyć do ust lol). Ząb rwał chirurg stomatologiczny. Mój brat był u zwykłego stomatologa i bolało go jak cholera. Baba się siłowała z zębem przez 2h a jak wychodził to był
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MyPhilosophy: wygląda na jakiś fragment zęba, który jakimś cudem tam został - tak nie powinno być. Kość odłupana to na pewno nie jest bo ból by był taki, że raczej byś sobie nie mirkował na luzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz