Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 51
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Środa, 20 stycznia 2021. Imieniny: Fabiana, Sebastiana. Słońce podniesie się dziś o 07:53. Będzie oświecało nas 8 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 11:57 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:01. Ciemna noc zapadnie o 17:27, ale gwiazd można wypatrywać od 16:43.
  • 30
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @LubieCzokoPauki @omi-omi @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany

Dzień dobry, półmetek uczciwie zimowego tygodnia. Co prawda już czarne chodniki i zdecydowanie na plusie temperatura ale czuję że to tylko chwilowa radość z braku mrozu (snieg jeszcze zalega) Mówię wam, ta zima nie odpuści jeszcze.
Dziś trochę aktywnosci w terenie więc
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem @LubieCzokoPauki

no dzien dobry ja stalem sensacie xx wieku obejrzalem i teraz siedze sobie mleko pije czekoladowe lubie mleko czekoladowe dzisiej moze wegla bym przyniosl bo teraz duzo zre no i ehhh
@pepejewishfrog: wesolych swjot dla ciebie z okaci imienin i tak dalej
no i milego dnia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15

Hejka! Ja jestem na spotkaniu rodzinnym. Plecy chyba mi się złamały na pół na nie moim łóżku i spałem tylko 3h (pozdro shitty support), zostałem ograny w karty, ciocia powiedziała że jestem przystojniak ( ͡ ͜ʖ ͡), własny pies (teraz już rodziców) mnie nie poznał bo ślepnie już i od zawietrznej stałem, więc mnie ugryzł XD, i wujek natarł mnie śniegiem bo go za rzadko odwiedzam. Wyglądam
źródło: comment_1611143847l8nI5pBFi3qYYafZIWs2mH.jpg
@wynalazek_one:

Ujrzał i małą rączkę, niby wachlarz z boku

Nadstawioną ku słońcu dla ochrony wzroku;

Palce drobne, zwrócone na światło różowe,

Czerwieniły się na wskroś jakby rubinowe.

Usta widział ciekawe, roztulone nieco,

I ząbki, co jak perły śród koralów świecą,

I lica, choć od słońca zasłaniane dłonią

Różową, same całe jak róże się płonią.

()

Cześć Wam. :) u mnie sporo się dzieje, życie w pośpiechu. Młodsza uczy się żyć bez pampersa, jest ciekawie, powrót z rozrywki. Starsza wchodzi w okres buntów itp. Staram się być wyrozumiały i cierpliwy. To już nowość dla mnie, muszę przywyknąć i oprócz taty być też kolegą. Zdalne lekcje jednak rozleniwiają i trzeba za nauczycieli siedzieć i tłumaczyć. Choinka jeszcze stoi, myślę że za tydzień, dwa, pomyślę nad datą rozbioru.

Udanego wieczoru.