Wpis z mikrobloga

  • 876
Rozmowa w #pracabaza w #uk z Rumunem odnośnie nadgodzin itp.. gość mówi że woli z wnukiem posiedzieć niż siedzieć w pracy. By rozmowa się ciągła pytam go ile wnuk ma lat, odpowiedział że 8 a jego córka 22... Mówię w żartach ... No to młoda mama .... A ten na to no tak: zamiast bawić się lalkami barbi, bawiła się #!$%@?...

Hahahaha gość rozwalił system dziś ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heheszki
  • 46
  • Odpowiedz
@Bellie: no tak, w sumie są to jakieś argumenty, z tym że piętnaście lat to też nie jest normalne dla dziecka w dzisiejszych czasach.

@tomislawniepelka: takiego które na przykład nie potrafi doczytać krótkiego tekstu do końca albo ma trudności ze zrozumieniem kilku zdań?
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Orama w sumie dziecko prawie odchowanne mama może zająć się teraz życiem i kariera. Może początki miała trudne ale widać że wsparcie rodziny ma
  • Odpowiedz
jest normalny i się dzieje, skoro masz popęd seksualny, to seks jest od tego aby go spożytkować

ale ludzie w PL wolą to negować i udawać, że seks jest dopiero od 18 lat, przez co ruchające się 13-latki zachodzą w ciążę, a potem w szoku dźgają się nożami


@Radek41: Ekspertem nie jestem, ale uważam, że seks w wieku 13/14 lat staje się naturalną potrzebą człowieka, bo pojawia się popęd seksualny. Inną
  • Odpowiedz
@Radek41:

skoro masz popęd seksualny, to seks jest od tego aby go spożytkować


Seks to kwestia bardziej skomplikowana niż gotowość fizyczna. Zresztą, 13-, 14-latki nieraz dopiero zaczynają miesiączkować, i jest to zupełnie normalne. Tak młode osoby są bardzo rozchwiane pod względem uczuciowości i pożądania, a decydowanie się na seks w takim stanie może być żałowaną później decyzją mającą wpływ na późniejsze postrzeganie samego siebie i współżycia (przykładowo - wedle badań osoby
  • Odpowiedz
Mało tego, stosunkowo często taki seks wynika z ciekawości i braku konkretnej edukacji seksualnej czy innych problemów danej młodej osoby, czyli np. braku uczuciowości w rodzinie czy kłopotów w związku rodziców, którym przygląda się dziecko.


@addendum: no jak ja sobie przypomne moje gimnazjum to w takim wieku seks to chyba tylko patologia uprawiala. Nie wiem jak mozna twierdzic, ze seks z 13latka to ejst cos normalnego( _)
  • Odpowiedz