Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tą całą nienawiścią wykopków do kobiet? Ta dyskryminacja mężczyzn, to z powodu konieczności zabiegania mężczyzny o kobietę, czy o zasady dobrego wychowania zakładające drobne gesty w stosunku do kobiet?
Będę wdzięczny jak ktoś bez spiny i zbędnych emocji wyjaśni mi ten wypokowy fenomen.

#tagrajestglupiaboprzegrywam #przegryw #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #prawamezczyzn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600734df535d82000a0d1ea2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: serio czy bait? Mają dużo więcej przywilejów, praw, ich sytuacja jest dużo lepsza, facet nie ma praktycznie żadnych praw w walce o jedną z najważniejszych spraw - dziecko, drą japę na cały głos, jak to my ich nie ciemiężymy, sprawy karne facet - kobieta to żart i kpina w żywe oczy, chłopie, święty w końcu zacząłby irytować się. Nie wiem jak można w ogóle zadać tak durne pytanie.
OP: @Bochunowski odnoszę wrażenie, że te niechęć do kobiet wykracza poza Internet

@RyanWolf z tymi prawami do dziecka, to rzeczywiście stereotypy działają na niekorzyść mężczyzn, no ale nie oszukujmy się - podobna sytuacja jest z łysymi karkami czy czarnoskórymi w USA. Statystyki są na niekorzyść tych grup.

@Kemonosume no nie kumam skąd ta agresja. Piszę z z anonimowych, kobietę mam. To co nazywasz białorycerzowaniem, ja odbieram jako kulturę osobistą i szacunek
@AnonimoweMirkoWyznania

to rzeczywiście stereotypy działają na niekorzyść mężczyzn, no ale nie oszukujmy się - podobna sytuacja jest z łysymi karkami czy czarnoskórymi w USA. Statystyki są na niekorzyść tych grup.

Co mają stereotypy do blokowania przez kobiety wprowadzenia opieki naprzemiennej równoważnej jako prioretytetowej i karania za alienację rodzicielską?
@Fidel1 To ile ich jest zarejestrowanych na ogólną liczbę kobiet w Polsce? O jakimś msmymoeiadosc, to nawet nie slyszalam, tak samo o kimś o nazwisku Biejat czy Kocgan. Żyjesz w jakiejś internetowej bańce. Większość Polek ma wyrąbane na teorganizacje