Wpis z mikrobloga

Skąd ściągać gry planszowe po angielsku? Większość popularnych gier typu Catan nie są dostępne w Polsce w języku angielskim. Zostaje tylko zamawianie nieoryginalnych z ali, które często wychodzą drożej, niż oryginały
#gryplanszowe
  • 9
@Astanczyk: planszomania i planszostrefa to dwa pierwsze wybory. Często można przez nich ściągnąć takie gry. Dodatkowo można poszperać forum gry-planszowe + pilnować Kickstartera + pytać na FB Gry planszowe, chociaż FB to najgorszy wybór, bo tam 90% ludzi nie wyszło poza Monopol i jedyne komentarze lecą pod fotkami kotów, dzieci i innego gówna.
@garfild1994g: Jak trzykrotnie patrzyłem i rozważałem kupo planszówki z Amazona to dostawa podwajała cenę zamówienia, więc zawsze pasowałem.

@Astanczyk: Jeśli szukasz gier, których polska wersja nie istnieje, to spokojnie korzystaj z i-szop i patrz gdzie jest. Sam kupowałem Legendary Marvel, Mystic Vale, Unmatched, Isle of Cats, Spirit Island w Polsce i nie było z tym problemu. Także z dodatkami (do samego Legendary Marvel mam 7 dodatków, do Unmatched trzy).
Inna