Wpis z mikrobloga

Uber Eats - jest 6 nowych kodów (w tym na darmową dostawę) oraz na 115 złotych zniżek

Niestety nie mogę podać ogólnodostępnych kodów bo moderacja kasuje takie wpisy

Żebym nie mógł ich podać jak człowiek (°°

Podam przynajmniej ich specyfikacje

1. Kod: - darmowa dostawa z wybranych restauracji (MWZ: 40 złotych, działa do 24 stycznia)
2. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 50 złotych, działa do 25 stycznia)
3. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 40 złotych, działa do 1 lutego)
4. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 40 złotych, działa do 1 lutego)
5. Kod: - 15 złotych zniżki (MWZ: 45 złotych, działa do 1 lutego)
6. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 50 złotych, działa do 1 lutego)

Oczywiście jak to bywa z Uber Eats - niektórym wejdzie kilka, niektórym jeden, a niektórym żaden ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kodyodlubiekiedy #ubereatskodyodlubiekiedy #ubereats
LubieKiedy - Uber Eats - jest 6 nowych kodów (w tym na darmową dostawę) oraz na 115 z...

źródło: comment_1611062477hszaIiFiXR2YGEhQoeAQOI.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Aktualizacja: jest 9 różnych kodów :)

1. Kod: - darmowa dostawa z wybranych restauracji (MWZ: 40 złotych, działa do 24 stycznia)
2. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 50 złotych, działa do 25 stycznia)
3. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 40 złotych, działa do 1 lutego)
4. Kod: - 25 złotych zniżki (MWZ: 40 złotych, działa do 1 lutego)
5. Kod: - 15 złotych zniżki (MWZ: 45 złotych, działa do 1
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: jest opcja, ze przez te kody nie mogę złożyć zamówienia? wywala mi błąd, a na komputerze nawet nie włącza się checkout, na koncie chłopaka bez promki wszystko działa normalnie
  • Odpowiedz
@lukija: ale jaki błąd wywala? Nigdy nie miałem czegoś takiego.
Możliwe, że nie osiągnąłem minimalnej wartości zamówienia (koszt dostawy się do niej nie wlicza) lub masz np. nieuzupełnione jedno pole np w adresie. Posprawdzaj dokładnie bo nie słyszałem o takim przypadku, żeby przez kod nie można było złożyć zamówienia
  • Odpowiedz
@lukija: ale widzę, że masz dwie promocje: 1 kod na -15 zł i jakiś drugi na dostawę, może sprawdź jakie są warunki. Ciężko mi powiedzieć co jest nie tak. Może po prostu restart by pomógł? ;)
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: warunki raczej spełnia, skoro oba kody weszły;) a restart nic nie daje, nawet na kompie mi wywala przy checkoucie, na innym koncie już nie, wiec to nie wina sprzętu, ale coś po ich stronie w takim razie, szkoda, ze nie ma supportu ¯_(ツ)_/¯
a i edit: bez tej darmowej dostawy tez nie działa
  • Odpowiedz