Wpis z mikrobloga

@Faiko: myślę, że okres rekowalescencji mógłby w takim przypadku być bardzo długi :V
Ja nie wiem co z typem w ogóle, albo zgrywa pro fightera będąc nędzny, bo wie, że postrzegają go jako freaka i to przekłada się na szekle, albo serio żyje w odklejonym świecie, gdzie faktycznie jest pro. Czy coś mnie ominęło i dostał kiedyś w czamboł tak, że mu się pod kopułą poprzestawiało?
@fgjfgyuft: ja jego karierę sportową znam dosyć dobrze i mogę Ci powiedzieć tyle. Najman przez pierwsze lata bokserskiej kariery załatwiał sobie zwykłych frajerów (chyba rekord wszystkich jego przeciwników to trzy razy więcej porażek niż wygranych xD) i sobie z nimi wygrywał. Potem tyle nabił swojego rekordu na tych frajerach, że dostał walkę o Mistrzostwo Polski z Zimnochem i dostał tak w dupę, tak okropnie wyglądał, że po tej walce już nikt
@fgjfgyuft: https://boxrec.com/en/proboxer/42799 tu możesz przeanalizować jego walki i rekordy jego przeciwników. Widać jak na dłoni kiedy zaczął zamawiać frajerów skoro nawet typ z 0-11 z nim wygrał xD Swoją drogą w MMA on ma podobnie, te walki co wygrywał to z kompletnymi parówami typu Lew. Jedyna walka w jego życiu, która mi się podobała to pierwsza z Saletą, gdyby nie błąd sędziego to by pewnie ją wygrał
@Faiko: Tam nie było błędu sędziego, dałeś się nabrać. Najman w pewnym momencie nie był w tym dosiadzie aktywny, więc sędzia to podniósł.

A oczywiście z dosiadu, przy braku aktywności sędziowie są zoobowiązani podnieść walke wbrew temu co #!$%@? Najman.

Choć fakt, ta szarża w Salete była jak na niego całkiem ok.
@barti69: Sędzia Jarosz uważa, że dosiad jest na tyle dominujący, że z niego się nigdy nie podnosi (chyba, że Najman skłamał podając te informację)
@Faiko: Nie widziałem takiej wypowiedzi Jarosza, a w słowa Najmana nie wierze. Jestem prawie pewien, że sytuacje podniesienia z dosiadu widziałem i to na poziomie UFC.

Zapytam Bosackiego na twitterze i youtube, zazwyczaj odpowiada na pytania, a lepszego źródła w Polsce nie ma.