Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marciniacus: nie zawsze szybciej i na pewno nie taniej. Jak się jeździ komunikacją to się kupuję migawgę (miesięczny). pamiętaj, że auto niema buspasów etc., Więc wszystko zależy od trasy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darth_Gohan: w Łodzi są po 3 PLN. Tyle dobrze, że póki co 20 minutowy działa 40. Ale jakbym miał kupować jednorazówki to wycieczka z żoną do pracy i z pracy to minimum 12 PLN. Razy 20 dni roboczych plus Ew. Weekendowe wycieczki, to bym chyba tylko na bilety pracował :) No ale na miesięcznych jest ok
@Darth_Gohan ja już całkiem olewam mpk. Dawniej miałem na parę miesięcy i w weekend spoko się poruszało mpk, bo i tak już miałem bo jeździłem w tygodniu do pracy. Od marca zdalnie i nie chce mi się płacić tyle hajsu za pojedynczy przejazd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: osobiście i tak wolę MPK, bo zawsze można walnąć komara, poczytać coś, film zobaczyć a w aucie wkurzać się co skrzyżowanie, bo co by dobrego nie powiedzieć o moim mieście, to sygnalizacja świetlna to koszmar. MPK przynajmniej prawie zawsze jest pierwsze w kolejce (no poza wyjątkami) :) No i piwa się można napić, chociaż to nie aktualne, bo
niema gdzie :P Ja nie mam nerwów do jazdy autem, no ale
@Marciniacus: nie ma szans przerzucenia się na MPK po kilku latach przyzwyczajenia dupska do samochodu, bynajmniej ja tak mam. Ostatnio kilka razy jechałem z domu do pracy na Gaju MPK (jedna przesiadka). Autem wychodzi przy dobeych wiatrach 12-13 minut, a MPK wychodzi 30 xD