Wpis z mikrobloga

Jedni warci drugich


@Riczard: oczywiscie, racja - mem moglbym miec opis "przyganiam kocioł garnkowi", ale łatwiej sobie radzic z szurami z KK (ktorzy sa totalnie zmarginalizowani i poza paroma wyjatkami, w moim odczuciu niegrozni) niz z sojowcami ktorzy rozprzestrzeniaja sie jak zaraza na calym "cywilizowanym" swiecie, tym bardziej ze maja po swojej stronie wiekszosc TV, cale social media etc.
@salamsalejman: jestem pewny, ze ten po lewej, w przeciwieństwie do gorliwego katolika, nie wierzy w to, że co niedzielę, na skutek katolickich guseł, w tysiącach miejsc na świecie, kawałek andruta zmienia się w ciało cieśli, zmarłego około 2000 lat temu, w możliwość urodzenia dziecka przez dziewicę, wniebowstąpienie kogokolwiek czy w rzekomo wynikający z używania antykoncepcji grzech. katolickie dogmaty to stek bzdur.
@szpongiel:

w Polsce jeszcze brak tych nieszczęsnych katolików, ale na zachodzie, gdzie katolicyzm się rozprzestrzenił aktywizm kościoła nadal tylko rośnie. Po co?

Właśnie to jest ideologia chrześcijańska, takie szachy 4D. Pergaminowe julje mają ewidentnie sprany tym czepiec. Nasze już rodzimowierne, nie tylko te zachodnie.


Naprawiłem xd
@tytanowy_kalafior: nie zamierzam tego jakoś odbijać, bo trochę jest w tym racji. Z tą może różnicą, że na zachodzie aktywizm kościoła to się zwija, a nie rośnie.
Natomiast ogółem to piękny przykład whataboutasimu zaserwowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niedoszly_Doomer: twoje "perwersje" seksualne również uniemożliwią ci wstęp do katolickiego nieba - Jahwe nie znosi onanistów czy klientów prostytutek (na moje to nic złego, ale ja jestem inteligentniejszy od boga dzikich semickich hord). piekło to wytwór równie "lotnych" umysłów, jak twój i straszą nim muzułmanie, katolicy, adwentyści i tak dalej - nie ma żadnego dobrego powodu, by wybierać jedno, konkretne piekło (np. islamskie, katolickie) i się go bać, łapiesz? poza tym,