Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: Wybitny człowiek, członek państwa podziemnego, inżynier, wykładowca politechniki, zasłużony obywatel Polski Ludowej którą odbudowywał za co dostał rzadkie w zniszczonej stolicy mieszkanie w willowej dzielnicy.

Niestety jego nazwisko splamione zostanie na zawsze jego nasieniem.
  • Odpowiedz
te rysy słowiańskie. Ten kraj to faktycznie Polin


@jarema87: To jest tak niski poziom antysemityzmu że aż śmieszny. Kojarzy mi się z mordą Himmlera, najbardziej manletowego nazisty świata, który rozpętał rasową eksterminację w imię należenia do lepszej rasy xD

To, że rysy słowiańskie przypominają raczej typowego rosjanina to pominę - chcesz wyglądać jak gopnik to sobie wyglądaj.
knur3000 - > te rysy słowiańskie. Ten kraj to faktycznie Polin

@jarema87: To jest ...

źródło: comment_1611042866fRllfpzJTA1Y8Pk3q7lpU4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kojarzy mi się z mordą Himmlera, najbardziej manletowego nazisty świata, który rozpętał rasową eksterminację w imię należenia do lepszej rasy xD


@knur3000: tym bardziej zabawne, że sam Himmler nigdy nie miał konsekwentnych i spójnych poglądów na ten temat, a jego fiksacja na punkcie subiektywnego wyobrażenia na temat Germanów i Teutonów powodowała zażenowanie nawet u Goebbelsa i Hitlera.

Za udział w odbudowie Warszawy, nie żarł szyszek jak np: "Łupaszko" ( ͡°
  • Odpowiedz
Plusujesz - doceniasz człowieka, który pierwszy poznał się na karakanie i plujesz nowogrodzkiemu karłowi w ryj


@Javert_012824:
Plus to by był wówczas, gdyby w ogóle nie stworzył tego czegoś.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Od lat niezmiennie mnie ciekawi kim był ojciec Kaczyńskich i dlaczego o nim nie mówi się nic a matka jest wynoszona na piedestały. Mam nadzieję, że opinia publiczna kiedyś się o tym dowie, jak również o dokładnej treści rozmowy Kaczyńkich w Tupolewie lecącym do Smoleńska.
  • Odpowiedz