Wpis z mikrobloga

Dodam że kręci kręci i nic. Jakby właśnie paliwo nie dochodziło. Po przekręceniu kluczyka słychać jak pompa się załącza i pompuje.
@ristorante no nie powiem bo są do wymiany bo już mają z rok.. nawet ponad..

Paliwo jest dobre. Od lat tam tankuje 2 samochody i nigdy nie było nic.. teraz w te mrozy polo zaczęło się stawiać dlatego obstawiam że to coś z samochodem..

No nic będę miał wolne wezmę się za filtr świece i cała resztę którą trzeba powymieniac.

Dzięki za podpowiedzi :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skun1: Miałem tak w starym fokusie, wymieniłem filtr paliwa i dalej było to samo. Dolałem denaturatu do baku, on niby wiąże wodę, i problem zniknął.
@skun1 nie no roczne świece to przecież #!$%@? XD w sensie no gdzie po roku wymieniać. Ale warto zrobić kontrolę jak tam u nich bo może faktycznie któreś niedogrzane i auto nie potrafi zagadać na któreś gary
@ristorante no jakby nie chciał na któreś gary palić to by próbował chociaż zagadać a tu nic. Kręci rozrusznik i nic więcej. Myślę że to będzie kwestia tego filtra. On też nie zmieniany już jakiś czas. W pracy tak samo mi mówili że pewnie filtr zapchany k zamarzła woda w nim.
Bo to ewidentnie jakby paliwo nie dochodziło do silnika. Pompa działa. Paliwo nie zamarzło. Musi być coś po drodze.

Dodam że