Wpis z mikrobloga

@krolcz: V70 ( ͡° ͜ʖ ͡°) komunikaty można przeklikac żeby się nie pokazywały i kontrolka żółta - krzyczy że płyn do spryskiwaczy się kończy xD
@krolcz: też miałem zonka, jak mi wyskoczył pierwszy raz. Na szybko pod elma, nic nie pokazał, vidia też błędów nie pokazała. Ostatecznie stwierdziłem że warto może przetłumaczyc komunikat z szwedzkiego na polski (XDD) okazało się że płyn do spryskow, dolałem, komunikat i trójkąt zniknęły xD
tira któremu zamarzło paliwo w baku i kierowca rozpalił ognisko pod zbiornikiem


@Seamaster: Dość popularne rozwiązanie z czasów gdy na naszych drogach królowały jelcze i stary.
Dość popularne rozwiązanie z czasów gdy na naszych drogach królowały jelcze i stary.


@gucias: brzmi to zabawnie, bo co z zamarzniętym paliwem w przewodach? Pompie wysokiego ciśnienia? Ognisko pod miską olejową żeby zeby rozgrzać olej silnikowy jeszcze zrozumiem, ale pod ON?
okazało się że płyn do spryskow, dolałem, komunikat i trójkąt zniknęły xD


@c1n34: lol, ja mam tłumaczone na polski, (s60, 2003)to może w trakcie spolszczania usunięto też trójkąty XD ale jak żarówka mi się przepaliła to się trójkąt świecił
@krolcz: Nie wiem, ja nigdy tej metody nie stosowałem jedynie za dzieciaka widziałem jak ludzie tak robili. Wiem jednak, że ropa raczej nie zamarza w takich temperaturach, ale wydziela się parafina. Możliwe, że starsze silniki radziły sobie z niewielką ilością parafiny, która wytrąciła się w przewodach paliwowych,