Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #incel, a także do #blackpill i #przegryw - wy na serio sądzicie, że wasze problemy biorą się z wyglądu?
Bo wiele z was (jak nie wszyscy) są mega toksycznie wobec każdego, kto nie należy do waszego światka i/lub jest w związku, pomimo tego, że według was, jego wygląd mu na to nie pozwala.

Albo jeszcze inne - czy według was operacje uwydatnienia szczęki czy zwiększenia wzrostu przy pomocy np. aparatu ilizarowa zmienią coś w relacjach z kobietami?
Otóż nie - nawet jak będziecie wyglądać ładnie czy będziecie wyżsi, to wciąż będziecie źli i zepsuci w środku.
Wierzcie mi, lub nie - każdy, nawet te wasze #chad czy Oskarki dostają nieraz kosza i jakoś nie robią z tego powodu afery - oni nie zabierają wam kobiet, tylko mają lepsze charaktery, są milsi i nie traktują ich jak jednorazowe, żywe seks-lalki. Kobietom nie zależy ani na kasie, ani na statusie społecznym, ani nawet na wyglądzie (zobaczcie pary na ulicy - trzymające się za ręce, a nie są z wyglądu półbogami). One nie tolerują "mężczyzn" roszczeniowych, pełnych kompleksów, nienawiści do drugiego człowieka, nieumiejących rozmawiać na żaden ambitny temat, ani tych z dennym poczuciem humoru pokroju żarty o zamachach z 11 września 2001 roku albo opluwania papieża.

To tkwi w was samych!

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6004b8ca535d82000a0d1b14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 27
@dziqs1987: na różnych imprezach jestem na ogół towarzyski i wśród swoich „znany” jako ten co ma poczucie humoru, co pokazuje również nowo poznanym osobom. Nie jestem jakiś zamknięty w sobie. Myje się, mam hobby i prace. Ale mam tez 177 cm i łysieje. Przyjaciółka zazwyczaj wyciąga z kobiet prawdziwy powód, przez który nie chcą się ze mną umówić i jest to łysienie. Zgolenie nic nie dało, zaczeski itd tez nic. Nie