Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #incel, a także do #blackpill i #przegryw - wy na serio sądzicie, że wasze problemy biorą się z wyglądu?
Bo wiele z was (jak nie wszyscy) są mega toksycznie wobec każdego, kto nie należy do waszego światka i/lub jest w związku, pomimo tego, że według was, jego wygląd mu na to nie pozwala.

Albo jeszcze inne - czy według was operacje uwydatnienia szczęki czy zwiększenia wzrostu przy pomocy np. aparatu ilizarowa zmienią coś w relacjach z kobietami?
Otóż nie - nawet jak będziecie wyglądać ładnie czy będziecie wyżsi, to wciąż będziecie źli i zepsuci w środku.
Wierzcie mi, lub nie - każdy, nawet te wasze #chad czy Oskarki dostają nieraz kosza i jakoś nie robią z tego powodu afery - oni nie zabierają wam kobiet, tylko mają lepsze charaktery, są milsi i nie traktują ich jak jednorazowe, żywe seks-lalki. Kobietom nie zależy ani na kasie, ani na statusie społecznym, ani nawet na wyglądzie (zobaczcie pary na ulicy - trzymające się za ręce, a nie są z wyglądu półbogami). One nie tolerują "mężczyzn" roszczeniowych, pełnych kompleksów, nienawiści do drugiego człowieka, nieumiejących rozmawiać na żaden ambitny temat, ani tych z dennym poczuciem humoru pokroju żarty o zamachach z 11 września 2001 roku albo opluwania papieża.

To tkwi w was samych!

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6004b8ca535d82000a0d1b14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: pierolisz ziomek, powiem ci to na przykładzie z dzisiaj. Mam se konto na tinder i badoo (zdjęcie sylwetki, ryj zasłonięty). No i klepałem przez dwa dni z klientką, gadka się klei, wszystko najs i cacy, nawet sama zaproponowałą spotkanie. No i co się dzieje, spotykam z nią, gadka się klei dokłądnie tak samo jak przez neta i jest najs. Wracam na chate i nie mam pary. I co sądzisz,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? z tym charakterem,żyjemy w czasach gdzie kupujesz ludzi wyglądem nie charakterem. Najwiecej zaliczają pozerzy i fuckboye bo są przystojni a nie charakterni XDD no i ile ludzi tyle przypadków wiec generalizowanie ze każdy z wyżej wymienionych tagów to toksyczny człowiek to duży błąd,no ale dalej sobie żyj w swoim małym świecie gdzie charakter ma znaczenie xddd
  • Odpowiedz
Ok,to lecimy

Albo jeszcze inne - czy według was operacje uwydatnienia szczęki czy zwiększenia wzrostu przy pomocy np. aparatu ilizarowa zmienią coś w relacjach z kobietami?


Skoro ludzie je robią to tak,zmienia to coś :)

Otóż
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: pewnie dlatego, że mam z tym związane kompleksy. ale fakt faktem masz racje, łudziłem się poprostu, że może jednak ten mój niby #!$%@? charakter i gadka zrobi na kimś wrażenie, które przyćmi rysy twarzy.
  • Odpowiedz
Albo jeszcze inne - czy według was operacje uwydatnienia szczęki czy zwiększenia wzrostu przy pomocy np. aparatu ilizarowa zmienią coś w relacjach z kobietami?

Otóż nie - nawet jak będziecie wyglądać ładnie czy będziecie wyżsi, to wciąż będziecie źli i zepsuci w środku.


@AnonimoweMirkoWyznania: Miałeś szansę sam sobie odpowiedzieć, ale rozminąłeś się z prawdą w drugim zdaniu.
Właśnie jest prawdopodobne, że po poprawieniu wyglądu (pomijam dziwne, radykalne metody, jakie podałeś) staną się lepsi, bo pozbędą się kompleksów i poczują się pewniej.
I naprawdę zacznie im lepiej iść, raz, że faktycznie kogoś zainteresują wyglądem, dwa, będą mieli wystarczająco silne ego, by pociągnąć
  • Odpowiedz
Kobietom nie zależy ani na kasie, ani na statusie społecznym, ani nawet na wyglądzie (zobaczcie pary na ulicy - trzymające się za ręce, a nie są z wyglądu półbogami). One nie tolerują "mężczyzn" roszczeniowych, pełnych kompleksów, nienawiści do drugiego człowieka, nieumiejących rozmawiać na żaden ambitny temat, ani tych z dennym poczuciem humoru pokroju żarty o zamachach z 11 września 2001 roku albo opluwania papieża.


@AnonimoweMirkoWyznania: Lekko mi sie kaciki ust
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, każdy incel, przegryw czy blackpillowiec idzie przez miasto głosząc swoje poglądy. Dzięki temu kobiety od razy wiedzą z kim mają do czynienia. No chyba że wierzysz w magię tzipy i to słynne "wyczuwanie toksyczności" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Postaraj się bardziej, ten bait pojawiał się na tagach już setki razy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Są blackpillowcy, którzy dobrze funkcjonują w społeczeństwie, mają znajomych, przyjaciół, a mimo to mają problemy ze znalezieniem partnerki.
2. Myślisz, że jak ktoś jest brzydki i wyrzuci z siebie toksyczność, to nagle stanie się ładny? Nie.
Po co chcesz kreaować w ludziach z punktu 1. nieustanne poczucie, że coś jest nie tak z ich psychiką i że gdyby inaczej się zachowywali, to na pewno by mieli dziewczynę?
  • Odpowiedz
@rzwirq2032: akurat op ma rację, da się wyczuć ze ktoś jest dziwny (pomijam internet i tinder bo tam chodzi o wygląd). Na różnych imprezach jest zwykle ten Karol albo Magda którzy nic by nie wnieśli do życia innych i samej imprezy. Da się wyczuć ze ktoś jest zjebem, wymysły o szczęce i kasie są wytworem i celi którzy są po 1sze #!$%@? po drugie nieciekawi po trzecie odpychający pod względem
  • Odpowiedz