Wpis z mikrobloga

@mirabelka_M: Jeśli to oryginał (a chyba tak) to możesz sprzedać klawisze na sztuki. Sam kiedyś je kupowałem, bo cała nowa lub używana oryginalna klawiatura jest sporo droższa. No i na Allegro te kilkadziesiąt zł powinieneś za nią dostać. Właśnie dla klawiszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jogi4: <3 serce mi się cieszy
@mp107: tak, oryginalna z mojego laptopa co ma 2 lata. właśnie słyszałam o tym na klawisze, dodałam wczoraj na olx jako całość ale nie poszło więc uznałam że nie będę się bawić ale może komus się przyda. A w jakiej kwocie wystawić za klawisz żeby ktoś wziął? Mi jest ona zbędna więc to nawst nie kwestia zysku a przysługi
dodałam wczoraj na olx jako całość ale nie poszło więc uznałam że nie będę się bawić ale może komus się przyda

@mirabelka_M: Cierpliwości. Znajdzie się chętny. Sam kilka miesięcy temu jedną taką na części (klawisze) kupiłem, bo nijak nie można było dostać samego klawisza włącznika, który mi pękł. A nowa lub używana oryginalna klawiatura w wersji podświetlanej kosztowałaby sporo więcej. Polecałbym w ogłoszeniu jeszcze dodać zdjęcie tego, jak wygląda mocowanie pod