Wpis z mikrobloga

wzrok ludzi pod blokiem, kiedy wsiadam do mojego złoma za 1500 zł (w którego przez 4 lata włożyłem łącznie może 600 zł) i odpalam od strzała na -20*C mrozie po tygodniowym postoju jest po prostu bezcenny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#zima #mroz #motoryzacja #samochody
  • 62
  • Odpowiedz
@mmenelica: Kurcze fajne czasy było mieć benzyniaka xD od roku jeżdzę pierwszym w życiu dieslem i musze najpierw nagrzac paliwo świecami i dopiero wtedy kręcę autem i odpala od strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój ojciec miał identyczną gablotę, srebrny rover 200 kiedyś. Nie do zdarcia, auto w ogóle się nie psuło przez wiele wiele lat. W końcu przyszła pora na zmianę, kupił coś innego, większego i kilka razy droższego, no i dopiero się zaczęła zabawa...
Rover 200 to mega niedoceniony kawałeczek motoryzacji
  • Odpowiedz
@Gallg: Moje tak po dłuższej chwili to odpalało kilka dni temu, jak jeszcze temperatura wahała się w okolicach -3 st. C XDDD A jak większy mróz nastał, to kręciło, kręciło i nic, dupa xd Tylko jeszcze awaryjne się same włączyły, to chyba oznacza, że akumulator padł, co?
  • Odpowiedz
@Milioner_z_Choroszczy: Rover 200 to jedno z bardziej gównianych samochodów, diesel który pamięta rozbiory, niby japoński z hondy, ale japonii to on nigdy nie widział i benzyny, które dzielą się na te z padniętą uszczelkę i te po naprawie
  • Odpowiedz
@mmenelica: Ja swoim Golfem 3 za 3 tysie odpalałem nowsze auta w pracy - co prawda przeważnie dzieci/wnuki tych osób zostawiały lampki w środku świecące na noc ale co tam ważne że Golf sie wykazał :P
W ogóle to beka z wykopków co mówią że trzeba dać 10 tysięcy minimum za auto a i tak się rozleci że wcześniej to same dziadostwa. Golfa 3 kupiłem za 3 włożyłem może tysiąc
  • Odpowiedz