Wpis z mikrobloga

wzrok ludzi pod blokiem, kiedy wsiadam do mojego złoma za 1500 zł (w którego przez 4 lata włożyłem łącznie może 600 zł) i odpalam od strzała na -20*C mrozie po tygodniowym postoju jest po prostu bezcenny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#zima #mroz #motoryzacja #samochody
  • 62
  • Odpowiedz
@mmenelica: ja jak dzisiaj odpalałem moją włoszkę wartą możę z 5k to gościu obok co nie mógł odpalić swojego audi a6 wartego pewnie ze 30k aż się do mnie #!$%@?ł "co szczerzysz zęby", zjeb. Nie to żebym się z niego śmiał poprostu po ojcu mam wielkie jedyny i mi się geba nie domyka.
  • Odpowiedz
jednozdaniowa podkoloryzowana anegdotka, ale już się znaleźli tacy co to chcą tylko pokazać swoją wyższość nad randomem z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
wzrok ludzi pod blokiem,


@mmenelica:

Wszyscy równo punkt 6.30 całymi rodzinami schodzą, aby zająć najlepsze miejsce do tego show. Ekipy filmowe są tam zresztą już od 3 w nocy, nad miastem latają helikoptery z kamerami na podczerwień, a wszystko jest streamowane live w Internecie.
  • Odpowiedz
@mmenelica: też się ucieszyłem, że odpalił xD kupiłem jakiś gówniany kei car w 2014 roku za 4000 zł, oprócz standardowych konserwacji, wymiany oleju nie robiłem w tym samochodzie prawie nic XD odpalił na strzała.
  • Odpowiedz
@mmenelica: Mam wrażenie, że to raczej ty miałeś jakieś problemy z odpalaniem skoro zwracasz na to uwagę. Ja jestem przyzwyczajony do tego, że auto odpala zawsze, bo nigdy nie miałem z tym problemów i nie przychodzi mi to w ogóle do głowy jak wsiadam do auta czy patrzę jak ktoś inny to robi.
  • Odpowiedz
serio, nie spodziewałem się pisząc ten wpis pół żartem pół serio, że spotkam się z takim ostracyzmem i bólem dupy xD tak kochani moi, wszyscy moi sąsiedzi mają budzik na 6:30 rano i wszyscy kolektywnie stają w oknie i patrzą jak odpalam auto. to bardzo zżyte sąsiedztwo, nie zrozumiecie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz