Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Szukam #volkswagen golf 2 z silnikiem benzynowym. Najważniejsza jest dla mnie blacharka w jak najlepszym stanie. Znacie jakieś ciekawe portale ogłoszeniowe oprocz olx, sprzedajemy, otomoto? Gdzie szukać takich aut? Może ktoś z Was ma w okolicach Poznania lub Warszawy?
#samochody #motoryzacja
  • 6
@Gent: ciężko może być o to. właśnia ta rdza to największy problem. Sam musiałem sprzedać z tego powodu, wersja z absem i klimą poszła za 1500zł.

Najlepiej na czarnych blachach od dziadka jakiegoś, co to dbał i podłogę konserwował mając taką możliwość. Wtedy ruda nie zje.
I w ogóle nie patrz na karoserię, u mnie na niej prawie rdzy nie było a pod spodem to mogłeś pięścią przebić podłogę.

Tylko podłogę
@Gent: grupki na fb o golfie II, wiem że są 2 aktywne, ale pomimo zapewnień sprzedającego o idealnym stanie i braku rdzy, nie możesz kupić takiego auta w ciemno. Byłem na tych grupkach długo i wydaje mi się że najmniej problemu będziesz miał z 1.3NZ na wtrysku, o ile chcesz zostać przy oryginalnym silniku. Gaźniki mało kto potrafi ustawić, a regenerować nikt, natomiast wtryski bosha i inne podobne to też cyrki,