Wpis z mikrobloga

Ehh ta cała pandemia uświadomiła mi jak człowiek nie docenia tego co ma.. Brakuje już mi jedzenia na mieście, wypadów do kina, większego grilla czy ogniska a nawet po prostu normalnego widoku ludzi bez kagancow. Mieszkam w turystycznym mieście i smutno tak trochę bo to nie jest to samo co kiedyś. Niech to już się kończy...
#koronawirus
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TacoHemingway1: pomyśl, że dla osób które są urodzone po 2010 r. obecna nowa normalność będzie zupełnie normalna a w przyszłości Twoje bajanie o tym jak to było kiedyś będzie takim samym, jak dla nas bajanie naszych dziadków o czasach przed II WŚ. Nie twierdzę, że wszystko zostanie tak jak w dniu dzisiejszym, ale świat się zmieni, to znaczy zmienią "go".
  • Odpowiedz
@TacoHemingway1: wiem, że piszesz o gastro czy kinach, ale ja z kolei, czego nie udowodnię, jeszcze na początku roku 2020, będąc na urlopie w bardzo popularnym miejscu dostępnym lotniczo, zastanawiałem się jak długo jeszcze takie tanie i powszechne latanie będzie dostępne. było dostępne... 3 miesiące. już kilkanaście lat temu były teorie że to tylko taki okres chwilowy-abberacja, bo skończy się ropa i podróże staną się zbyt drogie i niedostępne. ropa
  • Odpowiedz