Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam tego tak zwyczajnie po ludzku dosyć, rząd Niemiec gdzie mieszkań rozważa wprowadzenie zakazu wychodzenia z domu oprócz pracy, lekarza i zakupów, maski FFP2 w całych Niemczech, ograniczenie lub całkowite zamknięcie zbiorkomatow, spotkania tylko z jedna stałą osobą!! I to dochodzi do już teraz drakońskiego lockdown w którym zamknięci są nawet fryzjerzy! Mam dosyć głupkowatych, nieprzemyślanych i nieproporcjonalnych zamkniec. ( ͡° ʖ̯ ͡°) po tych całych akcjach niestety ale moje zaufanie do rzadu Niemiec spadło i to dramatycznie, według mnie wogóle nie radzą sobie z koronawirusem. #niemcy #zalesie #gorzkiezale #koronawirus
EvineX - #!$%@? mam tego tak zwyczajnie po ludzku dosyć, rząd Niemiec gdzie mieszkań ...

źródło: comment_1610811478vQO5JXaJk0KDuIExMPNMm7.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
To sobie siedź cicho jak mysz pod miotłą jak wprowadzają absurdalne przepisy, ja nie zamierzam XD mentalność niewolnika mocno się odpaliła widzę


@EvineX: i co zrobisz w tym kierunku panie "nie niewolniku"? Ponarzekasz na wypoku? XD
  • Odpowiedz
ile jestes w DE? Tak właśnie dziala tutaj policja. Ty pewnie chcialbys pałą przez pysk i 5k mandatu jak w PL? XD


@fajnypierozek: 15 lat już zleciało. Chciałbym chociaż połowę tego standardu pracy policji niemieckiej widzieć w Polsce mordo. Mi tego wyjaśniać nie musisz, ja natomiast lubię takie sytuacje Polakom opowiadać jak opowieści do egzotycznych supercywilizacji.
  • Odpowiedz
Rozumiem w pełni, również sobie cenię :)


@Chuseok: Sam widzisz, kolega pierożek już wystalkował jakiegoś nastolatka który miał byc mną. A co by było gdyby znalazł mój stary ryj i wrzucił na wypok? Nie nadążyłbym z jedzeniem wurstów z nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DunningKruger: dlaczego kotka usunąłeś? Po tym mozna bylo Cie poznać.

Signal xD

Czujesz to? Przychodzisz po poradę do psychiatry a kolo wiekszy szur od ciebie xD i Ci mowi że ruchanie ma w domu a ty wiesz, ze mieszka tylko z kotem xD
  • Odpowiedz
Signal xD


no używam od paru lat i?

Czujesz to? Przychodzisz po poradę do psychiatry a kolo wiekszy szur od ciebie xD i Ci mowi że ruchanie ma w domu a ty wiesz, ze mieszka tylko z kotem xD


@fajnypierozek: ej zdzisiek bo nie nadążam za twoim humorem, ocb? Leki wzięte? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz